Vinyasa joga

Słowo vinyasa oznacza „układać” lub „umieszczać w szczególny sposób”. Charakterystyczną cechą tego stylu jest płynne przechodzenie z jednej pozycji do następnej. Każdy ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Nie ma ustalonej kolejności asan dzięki czemu jest dużo miejsca na kreatywność nauczyciela. 

Vinyasa joga wzmacnia i uelastycznia ciało, oczyszcza umysł, relaksuje i odpręża. Może praktykować ją każdy. 
W studio mamy różne rodzaje zajęć
Vinyasa krama „Oddech jest esencją jogi, ponieważ jest esencją życia. A joga zajmuje się życie właśnie.” (Krishnamacharya). Metoda Vinyasa Krama została naszkicowana przez T. Krishnamacharya, bazuje na synchronizacji ruchu z oddechem. Podczas praktyki koncentrujemy się i podążamy za oddechem, jest on tu najważniejszy, spokojny i wydłużony, inicjuje ruch. Praktyka jest dopasowana do potrzeb ucznia, praktykujemy w sposób harmonijny i skuteczny, rozwijając się z czasem. 
Vinyasa prana Flow –Jest to dynamiczna forma jogi, stworzona przez Shiva Rea w latach 90tych. Prana jest to energia życiową, która nas odżywia,  Vinyasa jest to cykl, który ma początek,  środek i koniec, natomiast Flow to bycie całkowicie uważnym, skoncentrowanym na teraźniejszości.
Joga Flow – charakteryzuje się powolnymi i płynnymi przejściami pomiędzy asanami.
Wszystkie ruchy są harmonijnie połączone z oddechem. Powolny, spokojny ruch powoduje uwolnienie napięć z ciała, a dzięki temu także rozluźnienie i zwiększenie elastyczności. W tej odmianie jogi, dla ułatwienia relaksacji i skupienia, wykorzystujmy muzykę.
Vinyasa łagodna – zajęcia są łagodne i skupiają się na synchronizacji ruchu i oddechu. Oddech Ujjayi prowadzi ruch. Ruch jest świadomy i precyzyjny, a jego funkcja staje się ważniejsza niż ostateczna forma asany. Zawsze praktykujemy z poszanowaniem własnego ciała, w razie potrzeby korzystając z pomocy lub wprowadzając modyfikacje pozycji. Zaczynamy od prostych sekwencji, rozgrzewając najpierw ciało Powitaniami Słońca, by przejść do bardziej wymagających elementów.
Ifa