"Pozwól sobie doświadczyć chwili totalnego odpuszczenia i poczuj prawdziwy spokój w tych niespokojnych czasach."

Jagoda Gruszczyńska, instruktorka

Współczesna rzeczywistość usilnie zachęca nas, by żyć w niej szybciej, lepiej, intensywniej. Od rana do wieczora zasypywani jesteśmy kolejnymi obowiązkami, a nasz umysł bez ustanku planuje, rozmyśla, analizuje. Nieraz spotykamy się z koniecznością spędzania całych dni przed komputerem, przez co nasze ciała zamykają się, garbią i w efekcie bolą. Poczucie życia w biegu staje się coraz bardziej przytłaczające i nasz przebodźcowany układ nerwowy wysyła coraz więcej sygnałów, że czas się zatrzymać.

Co możemy z tym zrobić?

Po prostu się zatrzymać.

Yin joga, jedna z najspokojniejszych praktyk asan, pozwala spotkać nam się z bezruchem, zarówno w przestrzeni fizycznej, jak i mentalnej. Poprzez zatrzymanie ciała w jednej pozycji na kilka minut, staramy się zatrzymać nieustannie analizujący umysł, dzięki czemu osiągamy poczucie spokoju i odprężenia. Poza tym praktyka yin jogi pozwala ukoić układ nerwowy, pozytywnie wpływa na tkankę łączną oraz wspomaga funkcjonowanie całego organizmu.

Pozwól sobie doświadczyć chwili totalnego odpuszczenia i poczuj prawdziwy spokój w tych niespokojnych czasach.

Prowadząca:

Jagoda Gruszczyńska – ruchem zajmuje się od ponad 10 lat, w jodze poszukuje zrozumienia i czułości dla ciała oraz spokoju umysłu. Ukończyła kurs Instruktora Jogi (200h, AWF w Poznaniu, prowadząca: Małgorzata Witter) oraz Trening Nauczycielski Yin Jogi (łącznie 100h pod okiem Dominika Trznadla).