Grafik zajęć.

W naszym studio znajdziesz zajęcia dla siebie niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Przygotowaliśmy ofertę dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Sprawdź, co interesuje Cię najbardziej! 

W studiu obowiązuje elektroniczna rejestracja przez system wodguru, żeby przychodzić do nas na zajęcia musisz założyć sobie konto.

Jak kupić karnet lub wejście jednorazowe (kliknij żeby przeczytać więcej)
 1. Wybierz w grafiku zajęcia na które chcecie przyjść. (zwróć uwagę na datę)
 2. Kliknij „zapisz się”
 3. „chce kupić pierwszy karnet i zapisać się na zajęcia”
 4. Wybierz karnet
 5. Uzupełnij formularz i kliknij „zapłać”
Na zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsca (kliknij żeby przeczytać więcej)

Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Po zakupieniu karnetu/wejścia jednorazowego możesz od razu zarezerwować miejsca za wszystkie wejścia.
 2. Rezerwacje na zajęcia możesz odwołać do 3 godzin przed zajęciami, jeżeli tego nie zrobisz zostanie naliczona kara 30 zł, którą będziesz musiał/a uregulować przed następnymi zajęciami.
 3. Jeżeli jesteś klientem kart partnerskich (multisport, pzu sport, fit profit, Medicover) wybierając karnet wybierz odpowiedni dla twojej karty za 0zł. Możesz się zapisać tylko na zajęcia, które w nazwie mają „K

Aby móc rezerwować miejsce na zajęcia, musisz wpłacić kaucje 30 zł. Możesz to zrobić  w systemie doładować swój wirtualny portfel .

Teraz możesz zarezerwować miejsce na  zajęciach. Rezerwację na zajęcia możesz odwołać do 3 godzin przed rozpoczęciem zajęć, jeżeli tego nie zrobisz zostanie pobrana kara 30 zł z kaucji (w sytuacjach losowych prosimy o kontakt – wówczas możemy rozpatrzyć sytuację indywidualnie)

Uwaga mail z wodguru czasami trafia do kategorii „inne”, „oferty”, „spam”. Po zarejestrowaniu konta otrzymacie maila do aktywowania konta i maila powitalnego.

Dopiero teraz możecie zarezerwować sobie miejsce na zajęciach. Pamiętaj, aby wcisnąć przycisk ZAPISZ

Po zarejestrowaniu, a przed pierwszymi zajęciami prosimy o uzupełnienie oświadczenia klienta, które jest w TUTAJ W LINKU ,  inaczej będziesz musiał/a to zrobić w studio przed rozpoczęciem zajęć zajęciami w wersji papierowej.

Jeżeli masz problem z obsługa systemu wodguru zadzwoń lub napisz smsa: 577 369 169

Jeżeli korzystasz z zajęć na karnety lub wejścia jednorazowe to Relaks z misami, Relaksacja i Relaksacja YIN po zajęciach masz w pakiecie już opłacone.

Jeżeli na grupę zapisze się mniej niż 3 osoby, instruktor ma prawo odwołać zajęcia 3 godziny przed zajęciami. Osoby zapisane dostaną wtedy maila z wodguru z informacja o odwołanych zajęciach.

Z kartą partnerską możesz przyjść też na zajęcia wheel jogi i jogi dla mam z dziećmi (kliknij żeby przeczytać więcej)

Jeżeli chcesz skorzystać z zajęć wheel joga musisz wypożyczyć koło (koszt 20zł), a jeżeli chcesz skorzystać z zajęć dla mam z dziećmi musisz dokupić wejście dla dziecka.

Możesz to zrobić w następujący sposób:

  1. Jeżeli nie masz jeszcze konta znajdź te zajęcia w grafiku -> zapisz -> nie mam konta ->  wybierz -> karnet „wypożyczenie koła na wheel joge”/”wejście jednorazowe dla dziecka 0-2lata” -> przejdź do płatności -> zarezerwuj miejsce na zajęciach wykorzystując ten zakup
  2. Jeżeli masz konto z kartą partnerska to zaloguj się na swoje konto wodguru -> zakładka „karnety” -> dokup dodatkowy karnet -> dla kogo: „kolejny karnet dla mnie” -> wybierz karnet „wypożyczenie koła na wheel joge”/”wejście jednorazowe dla dziecka 0-2lata” -> przejdź do płatności -> zarezerwuj miejsce na zajęciach wykorzystując ten zakup