"Jestem szczęśliwa, bo moja pasja stała się moim zawodem i sposobem na życie."

Joanna Burdzińska (Asia), właścicielka studia

Z wykształcenia jestem ekonomistką, informatykiem, przez wiele lat byłam związana z bankowością i tworzeniem systemów informatycznych. Od dziecka uprawiałam sporty: koszykówka (w kolekcji kilka medali ze studenckich czasów), narty i inne. Joga i medytacja stały się chwilą orzeźwiającego oddechu w cyfrowej codzienności, a z czasem sposobem na moje życie. Ponadto w regularnej praktyce jogi odnalazłam zdrowie i radość płynącą z kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. W 2009  roku   otworzyłam Studio Jogi YAM.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę o człowieku jego ciele i duszy.

Joanna Burdzińska

Asany odkrywałam już  jako dziecko „obserwując wujka, który wówczas już praktykował intensywnie jogę, teraz piszę książki o jodze, tłumaczy z sanskrytu (niestety nie na język polski)”. Swoje pierwsze asany samodzielnie poznałam w Centrum Jogi Harmonia, tam też stawiałam pierwsze kroki jako nauczyciel hatha jogi od 2008 roku.

Dodatkowo nieustannie poszerzam swoje zainteresowania: ukończyłam kurs masażu shiatsu, masażu klasycznego, czterostopniowy kurs masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa i kurs gry na Gongach, kurs masażu RAINDROP, ukończyła kurs Vedic Art I i II stopień. Posiadam  II stopień Reiki, II stopień Kinezjologi. Jestem Liderem Jogi Śmiechu, maluję obrazy, gram na misach i gongu. Ukończyłam kursy numerologii Karmicznej wg Małgorzaty Brzozy i Arzu Kabarukhiny. Zajmuję się aromaterapia. Każde zajęcia kończę 15 min relaksem przy dźwiękach mis i gongu.

Niewielką dawkę filozofii jogi, wiedzy o kulturze i religii hinduistycznej oraz wiedzy o malarstwie religijnym mandal przekazali mi członkowie rodziny Chitrakar z Bhaktapur – Nepal.

Pogłębiam swoją praktykę jogi pod okiem wspaniałego nauczyciela dr Norman Sjoman jego bardzo ciekawy  artykuł

Wśród swoich nauczycieli od których uczyłam się nie tylko jogi znaleźli się między innymi:

Moimi nauczycielami są moi uczniowie, z którymi spędziłam już około 6 tysięcy wspólnych praktyk jogi.

Moim celem jest harmonijny rozwój CIAŁA, UMYSŁU i DUCHA.

Obecnie moją pasją jest Zatańczmy Jogę. Te zajęcia dają mi niesamowita radość i są drogą to odkrycia kobiecości.

Joanna Burdzińska