Medytacja - wykład

Wykłady ze starożytnych pism wedyjskich prowadzimy w języku polskim, cytując i wyjaśniając dosłowne zapisy w sanskrycie, by każdy współczesny człowiek miał dostęp do wiedzy spisanej ok. 5 tysięcy lat temu.

Każdy wykład ma własny tytuł, ogłaszany przez nas na bieżąco na naszym profilu FB: Medytacja Poznań. Wykłady prowadzi znawca pism wedyjskich, jogin od 25 lat – Paweł Napierała. Tłumaczy, co Wedy mówią o naszej prawdziwej tożsamości – o tym, kim naprawdę jesteśmy. Powołuje się na przykłady bardzo dobrze znane każdemu z nas: dlaczego doświadczamy cierpienia, podczas gdy naszą naturalną potrzebą jest odczuwanie szczęścia? dlaczego nie znajdujemy szczęścia tam, gdzie go szukamy? dlaczego nie chcemy się starzeć? czym jest życie wieczne i czy ma związek z reinkarnacją? I wreszcie: jakie aktywności każdy z nas jest w stanie podjąć od razu, by doświadczać upragnionego spokoju i szczęścia?

Wykłady z pism wedyjskich były, są i zawsze będą bezpłatne. ZAPRASZAMY! 

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela