"Joga jest kompleksową i sprawdzoną metodą pracy zarówno z ciałem jak i z duchem. Praktyka nie stawia żadnych ograniczeń, związanych z płcią, wiekiem czy kondycją fizyczną. Dzięki jodze możesz, nie tylko, wzmocnić i uelastycznić ciało, odświeżyć umysł czy usunąć z organizmu toksyny, napięcie i stres ale, przede wszystkim, możesz odkryć swoją siłę i piękno."

Darek Korol

Jogę praktykuje od ponad ćwierćwiecza, od ponad dwudziestu lat uczę jogi, uprawnienia zdobyłem na pierwszym polskim kursie nauczycielskim Stowarzyszenia Jogi Iengara, w 2002r.

Od tego czasu praktykowałem u większości najstarszych, najbardziej doświadczonych nauczycieli w Polsce, minn. u Henryka Liśkiewicz, Konrada Kocota, Sławomira Bubicza, Leszka Mioduchowskiego czy Jurka Jaguckiego. Z Henrykiem Liśkiewiczem współpracowałem wiele lat, pracując w jego szkole, podobnie przez kilka lat związany byłem z Leszkiem Mioduchowskim. 

Miałem przyjemność praktykować na warsztatach prowadzonych przez tak doskonałych nauczycieli jak Geetagi Iengar, Fayeq Biria, Loys, czy Ratanta C. Shah. 

Podczas kilkukrotnych, wielomiesięcznych pobytów i Indiach, uczyłem się u takich nauczycieli jak Surinder Sigh, Usha Devi czy Surian, że wymienię tylko tych bardziej utyuowanych. Ćwiczyłem również w wielu innych szkołach, i klasztorach, praktykując nie tylko hatha jogę, ale również jogę kundlini, tantra jogę, jogę tradycyjna, techniki oddechowe, laya jogę…

Kilkanaście lat temu miałem zaszczyt być osobiście inicjowany w techniki medytacyjne Quan Yin, przez samą Najwyższa Mistrzynię Ching Hai. Vipassany uczył mnie twórca i mistrz tej techniki medytacyjnej- Satya Narayan Goenka.