Zatańczmy Jogę - Yoga & Dance

Serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi połączone z tańcem orientalnym. Zajęcia pobudzającą ciało i umysł do nowych możliwości, wyzwolenia kreatywności, wspierający wyjście poza codzienne schematy ruchowe i myślowe.

Zajęcia skierowane do wszystkich.

Korzyści dla osób wcześniej praktykujących jogę to upłynnienie ruchu ciała, odczucie miękkości, wolności i przestrzeni na zewnątrz i w zakresie ciała do wyrażania siebie.

Ruch taneczny pomoże uwolnić emocje z ciała, otwarcie na innych ludzi staje się łatwiejsze, pobudzamy kreatywność. Korzyści dla osób tańczących to czerpanie energii i mocy w pozycji zatrzymanej i zakorzenionej, skupienia się i odczuwanie swojego ciała w danej asanie. Dzięki temu rozluźnione ciało w tańcu wzmacniamy i uelastyczniamy, nasz taniec nabiera intensywniejszego wyrazu pochodzącego z wnętrza ciała i uspokojonego umysłu. Wzrasta poczucie pewności siebie w tańcu i zaufania do siebie.

Trzy etapy zajęć  Zatańcz Jogę:

I – nauka/ ćwiczenie figur w technice tańca orientalnego głównie ruchy płynne i koliste miednicy, klatki piersiowej, rąk i dłoni, mudr z tańca hinduskiego, kroków z tańca współczesnego

II – ćwiczenie asan wzmacniających i uelastyczniających ciało

III – Choreografia – płynne połączenie asan z ruchem tanecznym do muzyki 

Zajęcia będą się odbywały weekendowo raz w miesiącu. Najbliższe 12 październik 2019

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela