Prowadząca

Joga twarzy

Joga twarzy to fantastyczny zestaw prostych, lecz niezwykle skutecznych ćwiczeń i technik automasażu. Mają one na celu wzmocnienie i ujędrnienie mięśni twarzy, zniwelowanie zmarszczek, poprawę krążenia krwi, oraz wsparcie naturalnych procesów regeneracji skóry.

Jej korzenie sięgają starożytnych technik masażu, refleksologii i akupresury, jednocześnie czerpiąc też z dokonań nowoczesnych lecz nieinwazyjnych metod odmładzania. Dzięki jej regularnemu praktykowaniu można osiągnąć efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy bez konieczności sięgania po drogie zabiegi kosmetyczne czy inwazyjne zabiegi.

Joga twarzy i szyi to jednak nie tylko doskonały trening dla mięśni, ale także cenny moment relaksu i wyciszenia. Praktyka zaczyna się bowiem już od chwili gdy siadasz wygodnie, pozwalasz swoim ramionom i barkom rozluźnić się i zanurzasz się w tu i teraz…

Każdy gest automasażu, unoszenie brwi, łagodne mrużenie oczu czy serdeczny uśmiech stanowią rytuał niosący moc czułości i korzyści dla siebie… Spotkajmy się w razem w praktyce jogi twarzy – intymnym i osobistym doświadczeniu piękna!

Zapraszamy Cię już w czerwcu na „Czwartki z Jogą Twarzy” –  Cykl 4 zajęć wprowadzających w tajniki jogi twarzy, z sześcioma rytuałami automasażu i magicznie upiększającymi ćwiczeniami na każdą partię twarzy i szyi. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć lub pakietu zajęć w karnecie.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1388497905193122/

Po cyklu czerwcowym – na kolejny zaprosimy Was jesienią 2024.

Do zobaczenia Face To Face!