„Spotkajmy się przy jodze twarzy, tak Face To Face...
Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i weź twarz w swoje ręce. Nie pozwól by ubiegł Cię w tym czas!”

Joanna Kuchta | Face To Face – nauczycielka jogi twarzy, stylistka i psycholożka, entuzjastka zdrowego stylu życia i pasjonatka naturalnych metod odmładzania. Moja praca to połączenie holistycznego podejścia do zdrowia i samorealizacji. Wierzę, że piękno wyłania się zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, dlatego podczas moich zajęć nie tylko uczę technik stymulujących mięśnie twarzy, ale także promuję harmonię między ciałem a umysłem.

Moja podróż w świat jogi twarzy rozpoczęła się trzy lata temu, kiedy odkryłam niezwykłe korzyści tej praktyki dla zdrowia i urody. Z pasją rozpoczęłam naukę tej fascynującej metody u wiodących nauczycielek jogi twarzy w Polsce. Nadchodziły też moje czterdzieste urodziny, co stanowiło doskonałą okazję, by zmierzyć się z wyzwaniami upływającego czasu i wziąć sprawy w swoje ręce – dosłownie i w przenośni.

Wierzę, że moje warsztaty są pełne ciepła, życzliwości i inspiracji do odkrywania potencjału swojej urody w sposób naturalny i w zgodzie ze sobą. Serdecznie zapraszam Cię do fascynującego świata jogi twarzy – to niepowtarzalna droga ku harmonii i pięknu, w której jestem gotowa być Twoim przewodnikiem.

https://www.facebook.com/FaceToFaceYoga