Praktyka na macie wywróciła moje życie do góry nogami, wzmocniła umysł i pozwoliła zapanować nad emocjami.

Nazywam się Żaneta, jestem farmaceutką i nauczycielką jogi Kundalini (gdy wiedza akademicka nie dała odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania dotyczące zdrowia i krążącej w nas energii z pomocą przyszła joga). Praktyka na macie wywróciła moje życie do góry nogami, wzmocniła umysł i pozwoliła zapanować nad emocjami, zapragnęłam nieść to potężne narzędzie w świat.

Urodziłam się w małym miasteczku na pojezierzu Mazurskim, w czasach i miejscu gdzie o jodze słyszał mało kto. W wieku 14 lat, podczas wizyty u koleżanki przeglądałam biblioteczkę jej Mamy, z wysokiej półki dosłownie spadła mi na głowę pięknie ilustrowana książka o podstawowych pozycjach jogi, piękna ciemnoskóra Hinduska w chabrowym błyszczącym stroju prezentowała się doskonale, zapragnęłam być jak ona. Przekonałam koleżankę, żeby na kilka dni pożyczyła książkę bez wiedzy jej Mamy, obiecując, że szybko oddam…. nie oddałam do dziś. Po przeprowadzce do Gdańska gdzie rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Medycznym próbowałam różnych szkół jogi, trwało to do czasu gdy odkryłam Agnieszkę Berę podczas sesji Kundalini online, od tamtego dnia ćwiczyłam już tylko „Jogę świadomości”. Poczułam, że dotarłam do siebie, poczułam się żywa. Pokochałam piękne mantry, chantowanie podczas wykonywania kriji.

Zrozumiałam, że niewygodne pozycje, ściąganie swojego umysłu do tu i teraz podczas praktyki działają na mnie jak turbo doładowanie i wpływają na pozostałe strefy życia. Zafascynowało mnie rozumienie człowieka jako energii, fizyka kwantowa dała odpowiedź na wiele trudnych pytań, a medycyna energetyczna brzmiała jak film o cudownej przyszłości dla całej ludzkości – marzyłam by wykorzystać zdobyte informacje podczas pracy w Aptece z Pacjentami. Od zawsze fascynował mnie świat zdrowia, anatomii i fizjologii człowieka, roślin, dlatego wybrałam Farmację jako kierunek studiów wyższych. Dziś wiem, że to nie był przypadek. Joga Kundalini była brakującym puzzlem mojej wędrówki. Kurs nauczycielski pod okiem Agnieszki Bery był kolejnym etapem, pragnęłam nieść Kundalini w świat.

Uzyskałam międzynarodowy certyfikat Yoga Alliance – słuchając głosu serca, a logiczny umysł podpowiedział: „MARZENIA SIĘ SPEŁNIA” .

Pragnę połączyć wiedzę farmaceutyczną, doświadczenie z pracy w Aptece z Pacjentami i pomoc każdemu z moich Uczniów dotrzeć do wnętrza siebie, usprawnić pracę organów wewnętrznych i uspokoić rozbiegany umysł.

Zapraszam wszystkich do przygody po nową jakość życia ze mną, jesteście pod dobrymi skrzydłami.

Z miłością,  Żaneta Audul