"Najbardziej w jodze cenię jej możliwości terapeutyczne."

Kasia Cichoń, instruktorka

Pierwsze kroki z jogą stawiałam w 2005 r pod okiem Inki Cattell. Wtedy jeszcze niepewnie i ostrożnie podchodziłam do zmian jakie zaczęły zachodzić w moim ciele. Po kilku latach przerwy, w 2009r. ponownie stanęłam na macie właśnie w Studio Jogi Yam na zajęciach u Asi. Zaintrygowana pozytywnymi zmianami, jakie, po systematycznej praktyce, joga wprowadziła w moim ciele i psychice, nieprzerwanie zgłębiam jej nauki i dzielę się efektami na swoich zajęciach.

Swoją przygodę zaczynałam od systemu Iyengara, i to z niego najwięcej czerpię, jednak na moich zajęciach łączę różne style, skupiając się przede wszystkim na tym, by praktyka odpowiadała na Wasze potrzeby i to do Was dostosowuję poziom praktyki.

Najbardziej w jodze cenię jej możliwości terapeutyczne.
Bardzo mnie interesuje holistyczne podejście do człowieka, stąd moje zainteresowania krążą również wokół medycyny chińskiej.

Swoją wiedzę nieustannie poszerzam na licznych warsztatach i kursach.
Uczę jogi nie tylko dorosłych, ale też dzieci i nastolatków i liczę na to, że za jakiś czas joga będzie przepisywana przez lekarzy jako element wspomagający w terapii dla ciała i dla psychiki.

Prywatnie jestem mamą, lubię gotować, lubię niezależne kino i narty biegowe. Dla dobrego samopoczucia potrzebuję kontaktu z przyrodą, praktykuję uważność w codziennych czynnościach i uczę jej moje dzieci.

Do zobaczenia na zajęciach 🙂