Prowadzę sesje oddechowe wzorując się na metodzie Grzegorza Pawłowskiego, który jest założycielem szkoły CUUD Coaching Oddechem.

Sesje Oddechowe odmieniły moje życie. Dla mnie jest to podróż w głąb ciała i emocji, dzięki głębokiemu oddechowi i wizualizacjom. Wejście w ciało pozwoliło mi odblokować, zalegające uczucia i udrożnić przepływ energetyczny. Co dało mi nową energie do działa, kreacji.

Jeśli jeszcze się nie znamy, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Agata Brzezińska :-), jestem mamą cudownych dwóch dziewczynek oraz żoną wspaniałego mężczyzny. Od ponad 20 lat jestem w procesie rozwojowym, a kilka lat temu zdecydowałam się, przekazywać moją wiedzę, którą zebrała przez cały ten okres, osobom które tego potrzebują.

Moja droga bywała wyboista. Od kiedy skończyłam 19 lat zaczęłam bardzo interesować się psychologią i pracą z emocjami, a to dlatego bo sama czułam się nieszczęśliwa i bardzo pragnęłam znaleźć odpowiedź na to jak odnaleźć szczęście w życiu, co to jest szczęście. Podążając różnymi drogami dowiedziałam się, że jestem DDA, co pomogło mi lepiej siebie zrozumieć i przepracować ten obszar na terapii.

W międzyczasie ukończyłam pedagogikę poradnictwo społeczne i resocjalizację. Później ze względów zdrowotnych zaczęłam wgłębiać się w Tradycyjną Medycynę Chińską, pięć przemian, ziołolecznictwo i dietoterapia. Fascynuje mnie refleksologia stóp i akupunktura. Praca i kontakt z ciałem przyszła do mnie w postaci TRE, a po jakimś czasie odnalazłam cudowną pracę z oddechem, która mnie zafascynowała. Zaczęłam dzięki temu odkrywać nowe jakości w kontakcie ze sobą, swoimi uczuciami, duszą, intuicją itp. Posiadam wiele zainteresowań i podchodzę do człowieka holistycznie, ale sesje oddechowe pokochałam całym swoim sercem, ponieważ zaskakują prostotą i skutecznością. Oczywiście w trakcie sesji wykorzystuję całą swoją wiedzę, zebraną przez lata do pracy z klientem. Na co dzień prowadzę Indywidualne sesje oddechowe lub terapeutyczne, oraz co jakiś czas organizuję warsztaty stacjonarne lub kursy online, na temat radzenia sobie z emocjami.