Prowadząca:

Prowadzę sesje oddechowe wzorując się na metodzie Grzegorza Pawłowskiego, który jest założycielem szkoły CUUD Coaching Oddechem.

Sesje oddechowe

Sesja oddechowa ma cudowny wpływ na kontakt z naszym ciałem i emocjami. Jest to proces odblokowywania nagromadzonych emocji w ciele poprzez głębokie oddychanie, oraz moje prowadzenie. Kiedy pozwolisz sobie na odczucie emocji, uwolnisz się od nich, co spowoduje swobodny przepływ energii życiowej w Twoim ciele, poczucie lekkości, ulgi, nagły przypływ nowych sił do działania.

Oddech niesamowicie oddziałuje na osoby, które są bardzo zestresowane, napięte, nie potrafią się zrelaksować, mają trudność z kontaktowaniem się ze swoim ciałem, swoimi potrzebami czy emocjami.
Obserwacja oddechu wycisza, uwalnia, odblokowuje, daje uczucie radości i satysfakcji, ale też pozwala zaopiekować się tym, co woła o ratunek.

Oddech pomaga przy różnego rodzaju bólach, może spowodować ich uwolnienie, jeżeli na coś chorujemy, dzięki skontaktowaniu się z tym możemy zrozumieć skąd ta dolegliwość się wzięła i jak sobie pomóc.

Oddech ma działanie wszechstronne, kiedy sesja jest właściwie prowadzona. Polecam Wam ją z całego serca, ponieważ podczas niej mogę towarzyszyć Tobie w drodze do odnalezienia zaburzenia w ciele i uwolnienia go. Wplatam także w trakcie sesji różnego rodzaju wizualizacje, które wzmacniają Twoją energię i siłę wewnętrzną, pozwalają Ci się oczyścić z obciążeń i przekonań, które już Ci nie służą.

Każda Sesja Oddechowa będzie poświęcona innej tematyce.

Pierwsza sesja oddechowa

Każda Sesja Oddechowa jest zwykle poświęcona innej tematyce. Przykładowe obszary, które dotykam w trakcie sesji:

  1. Sesja oddechowa „Jestem”, gdzie po części relaksacyjnej i głębokiego odprężenia, wchodzimy w wizualizacje, która wzmocni w Tobie poczucie bycia CUDEM, bycia wyjątkową istotą. Wystarczy to, że jesteś, istniejesz po to aby otrzymywać od wszechświata.
  2. Sesja oddechowa „Daj Sobie” , będziemy na niej dotykać obszaru relacji z samym sobą. Masz prawo zadbać o siebie, dać sobie czas, w którym robisz to co kochasz, bierzesz siebie na randkę, do kina, malujesz, tańczysz, cokolwiek lubisz robić.
  1. Sesja Oddechowa „“Spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem”, ta sesja ma niesamowicie uzdrawiające działanie. Spowoduje, że raz na zawsze staniesz się jednością, zaakceptujesz każdą cząstkę Siebie, tę której nie lubisz i tę którą kochasz, lubisz, podziwiasz. W podróży w czasie, będziesz miał możliwość spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, porozmawiać z nim, dowiedzieć się jak się czuje, jakiego wsparcia potrzebuje, żeby poczuć radość i pierwotną chęć do zabawy. Każdy może spotkać się ze swoim dzieckiem w różnym wieku,, w zależności czego w danym momencie potrzebuje. Da Ci to przestrzeń do zrozumienia siebie, oraz lepszy kontakt ze swoimi marzeniami, kreatywnością i twórczością. Po sesji poczujesz lekkość, spokój, jedność i harmonię w sobie i Twoim życiu. 
  2. Sesja Oddechowa OBFITOŚĆ, dzięki temu spotkaniu, otworzą się kanały energetyczne w Twoim ciele i Twojej przestrzeni, do doświadczania obfitości w każdym obszarze Twojego życia. OBFITOŚĆ finansowa co oznacza odblokowanie się przepływu pieniądza, emocjonalna w postaci odnalezienia drogi do miłości w swoim sercu, fizyczna – Twoje ciało będzie czuło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ energia krążąca bez blokad, będzie je prawidłowo dotleniać i odżywiać. Poprawienie się relacji w rodzinie, z przyjaciółmi i w pracy.

Inne mozliwe tematy sesji

„Spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem”, ta sesja ma niesamowicie uzdrawiające działanie. Spowoduje, że raz na zawsze staniesz się jednością, zaakceptujesz każdą cząstkę Siebie, tę której nienawidzisz, o której chcesz zapomnieć i tę którą kochasz, lubisz, podziwiasz. W podróży w czasie, będziesz miał możliwość spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, porozmawiać z nim, dowiedzieć się jak się czuje, dlaczego cierpi, jakiego wsparcia potrzebuje, żeby poczuć radość i pierwotną chęć do zabawy. Każdy może spotkać się ze swoim dzieckiem w różnym wieku, tak aby uleczyć rany na tym poziomie rozwoju, na którym w danym momencie potrzebuje. Da Ci to przestrzeń do zrozumienia siebie, tego z jakiego powodu odczuwasz jako osoba dorosła cierpienie, ból i nieszczęście. Sesja Oddechowa  da Ci poczucie lekkości, spokoju, jedności i harmonii w sobie i Twoim życiu. 

sesja oddechowa - Obfitość

Będzie poświęcona OBFITOŚCI, aby dzięki temu spotkaniu, otworzyły się kanały energetyczne w Twoim ciele i Twojej przestrzeni, do doświadczania obfitości w każdym obszarze Twojego życia. OBFITOŚĆ finansowa co oznacza odblokowanie się przepływu pieniądza, emocjonalna w postaci odnalezienia drogi do miłości w swoim sercu, fizyczna – Twoje ciało będzie czuło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ energia krążąca bez blokad, będzie je prawidłowo dotleniać i odżywiać. Poprawienie się relacji w rodzinie, z przyjaciółmi i w pracy.

Więcej o mnie i o metodzie na mojej stronie https://wzgodziezesoba.com/sesja-oddechowa/