Otwarte Serce & Siła Regeneracji

Witam Was serdecznie po przerwie na samorozwój w Indiach i Nepalu. Podczas mojej podróży przerobiłem porządnie mój program i naniosłem wiele zmian do sekwencji. Dodałem to, czego nauczyłem się na innych lekcjach i zmieniałem to, co odkrywałem w osobistej praktyce. Miałem na to czas.
Zapraszam na dwa warsztaty w studio YAM w Poznaniu:
4.11 sobota od godz. 09.00 do 13.30 -Otwarte Serce
5.11 niedziela od godz. 09.00 do 13.30 -Siła Regeneracji
Otwarte Serce:
Warsztat dynamicznych wygięć do tyłu i skrętów.
Będziemy intensywnie otwierać klatkę piersiową, ramiona i uelastyczniać kręgosłup. Oczywiście dla jego bezpieczeństwa zaczniemy od rozciągania zginaczy bioder: przodów ud i mięśni lędźwiowo-biodrowych, aby odchylić miednicę, następnie zwiększymy zakresy barków.
Poznasz ciekawe skręcone wygięcia i wygięcia dynamiczne przygotowujące do rozszerzonego cyklu Viparita Chakrasana wraz z drop backiem.
Z najciekawszych wyzwań, dowiemy się jak pracować na takie pozycje jak:
-Viparita chakrasana i dropback
-Mandalasana
-Paripurna matsyendrasana
-Supta vajrasana
-Laughu vajrasana i Kapotasana A+B
-Padangustha dhanurasana
-Vrschikasana
Siła Regeneracji:
Nowy warsztat powstały z rozwinięcia mojej standardowej sesji regeneracyjno-uzupełniającej. Nazwałem ją również uzupełniającą, ponieważ sekwencje zawierają pozycje niespotykane w 9 innych lekcjach mojego programu. Jest w niej wiele rzadko używanych klasycznych wersji pozycji, oraz autorskie połączenia asan.
Rozpoczniemy pranajamą. Później zajmiemy się rozgrzewkową częścią 😉 Jak sama nazwa wskazuje, będzie dużo siły. Dodatkowe ćwiczenia rozwijające siłę do pozycji odwróconych, balansów, ashtangowych przejść i każdego innego stylu jogi. Poznamy system treningu siłowego stworzony przez naukowca dla olimpijczyków.
Następnie w drugiej części bardzo ciekawe pozycje parterowe, na siedząco, na leżąco, z klockami, paskami. Głównie mix skłonów, skrętów i obu rotacji bioder, ale również innych zakresów.
W tej serii zawsze pracujemy inaczej niż w innych moich lekcjach. Jest dużo wolniej, spokojniej, dłużej w prostszych pozycjach. Bardziej skupiamy się na używaniu wszystkich bandh podczas pracy w asanach, ale nie używamy tutaj innych bardziej skomplikowanych metod napinania i rozluźniania różnych mięśni.
Jeśli byłaś/eś już u mnie na lekcjach, ale nie znasz tej sekwencji, to pewnie się zdziwisz. Jeśli będziesz pierwszy raz, pamiętaj, że inne są zupełnie inne 🙂
Trochę przedpremierowo, ale zapraszam teraz na moją nową stronę
www.fruityyogi.com ALE TYLKO NA KOMPUTERZE (na komórce też działa, ale premiera zasługuje na większy ekran).
Tam znajdziesz stronę z warsztatami. Możesz tam zapisać się na to wydarzenie, albo obejrzeć inne filmy z innych warsztatów.
Koszt to 200 PLN za jeden warsztat
lub 350 za oba.
Aktualnie w sierpniu nie ma możliwości przedpłaty. Płacimy od września. Wystawiam paragony lub faktury.
ZAPISY OBOWIĄZKOWE na stronie www.fruityyogi.com
Piotr
785887445 
Tagi: , ,

Data

04 lis 2023 - 05 lis 2023

Czas

09:00 - 13:30

Cena

200zł-300zł
Kategorie

Organizator

Piotr
Telefon
785887445 
Strona WWW
http://www.fruityyogi.com

0 komentarzy