Bardzo Yin -Yang – warsztat

„𝒴𝒶𝓃𝑔 𝓉𝑜 𝒹𝓏𝒾𝒶𝓁𝒶𝓃𝒾𝑒, 𝓎𝒾𝓃 𝓉𝑜 𝓉𝓇𝓌𝒶𝓃𝒾𝑒”
Jo Phee
𝗕𝗔𝗥𝗗𝗭𝗢 𝗬𝗜𝗡-𝗬𝗔𝗡𝗚
𝗬𝗜𝗡-𝗬𝗔𝗡𝗚 to symbol harmonii i równowagi pomiędzy dwiema przeciwstawnymi siłami, które uzupełniają się nawzajem… ☯️
𝗬𝗮𝗻𝗴 𝗷𝗼𝗴𝗮 to każda joga, podczas której angażujemy mięśnie do pracy. Cechuje się m.in. dynamiką, powtarzalnością, synchronizacją ruchu z oddechem oraz pobudzaniem układu sercowo-naczyniowego. To podejście zwiększa wytrzymałość, siłę oraz elastyczność ciała, ponadto poprawia krążenie krwi. Poprzez wysiłek włożony w praktykę asan, daje możliwość pozostawania „tu i teraz”, w swego rodzaju medytacji w ruchu.
𝗬𝗶𝗻 𝗷𝗼𝗴𝗮 to współczesna metoda pracy, podczas której poszukujemy spowolnienia, wyciszenia, bezruchu. W praktyce asan metodą yin jogi staramy się rozluźniać wszystkie mięśnie, aby dotrzeć do tkanek łącznych i poprzez łagodną stymulację, utrzymać ich naturalną ruchomość. Spokojne, łagodne pozycje, utrzymywane przez kilka minut, poza korzyściami dla układu ruchu, przynoszą szereg zalet dla rozbieganego umysłu, dając ukojenie i przestrzeń na zatrzymanie.
𝗕𝗔𝗥𝗗𝗭𝗢 𝗬𝗜𝗡-𝗬𝗔𝗡𝗚 to warsztat, który łączy te dwie metody pracy, dając szansę na poczucie przyjemnie palących mięśni poprzez wykonywanie dynamicznych sekwencji, a następnie błogiego rozpuszczenia tychże, rozlewając się na macie w najbardziej yin pozycjach. To przestrzeń, w której poszukamy balansu pomiędzy intensywnym działaniem, a kojącym trwaniem. To czas, w którym doświadczysz przyjemności zmęczenia i odpoczynku.
Korzyści płynące z 𝗬𝗜𝗡-𝗬𝗔𝗡𝗚 𝗝𝗢𝗚𝗜
👉🏻 tworzy równowagę ciała i umysłu;
👉🏻 wzmacnia i uelastycznia mięśnie;
👉🏻 korzystnie wpływa na powięź i ruchomość w stawach;
👉🏻 stymuluje układ nerwowy, sercowo-naczyniowy i trawienny;
👉🏻 usuwa napięcie, umożliwiając przepływ energii i oddechu;
👉🏻 poprawia nastrój;
👉🏻 uspokaja umysł.
𝒦𝒾𝑒𝒹𝓎?
11 lutego 2024, g. 17-19
𝒲 𝒿𝒶𝓀𝒾𝑒𝒿 𝒸𝑒𝓃𝒾𝑒?
70 zł
𝒥𝒶𝓀 𝓈𝒾𝑒 𝓏𝒶𝓅𝒾𝓈𝒶𝒸?
Zapisy przez system WodGuru:
https://studiojogiyam.wod.guru/dashboard/index…
𝒥𝒶𝓀 𝓈𝒾𝑒 𝓅𝓇𝓏𝓎𝑔𝑜𝓉𝑜𝓌𝒶𝒸?
Ubierz wygodny strój, który pozwoli Ci na komfortowy ruch, na część yin może przydać się grubsza bluza i skarpetki. Zjedz ostatni posiłek dwie-trzy godziny przed zajęciami. Nastaw się na poszukiwanie przyjemności ruchu i odpuszczanie w zatrzymaniu 🙂
Prowadząca:
𝗝𝗔𝗚𝗢𝗗𝗔 𝗚𝗥𝗨𝗦𝗭𝗖𝗭𝗬𝗡𝗦𝗞𝗔 – certyfikowana instruktorka Jogi w nurcie Vinyasa, Yin Joga (m.in. Yin-Yang) oraz Joga Twarzy. Poszukuje bezpiecznego, przyjemnego ruchu i bezruchu, by wzmacniać, tonizować i koić organizm. Nastawiona na eksplorację oraz doświadczanie z przestrzenią na zatrzymania i obserwację.

Data

11 lut 2024

Czas

17:00 - 19:00

Cena

70 zł
Kategorie

0 komentarzy