Chcemy Cię po informować ze Studio Jogi Yam staje się klubem sportowym Fundacji For Fenix Funny. Z twojego punktu widzenia nic się nie zmieni dla nas to wielki krok na przód 😊

Dzięki fundacji będziemy mogli się rozwijać i proponować Ci nowe ciekawe wydarzenia.

Dużą zmiana będzie wprowadzenie od września elektronicznego systemu rejestracji. Będzie on służyć do płatności, rezerwacji miejsc na zajęciach i łatwiejszego kontaktu.

Wersje testową uruchomimy już na początku września.

Niestety sytuacja ekonomiczna na rynku i wciąż rosnące koszty prowadzenia zmusiły nas do tego, aby podnieść ceny od września.

Jeżeli jesteś użytkownikiem karty partnerskiej multisport, dla Ciebie też mamy przykrą wiadomość. Próbowaliśmy negocjować z nimi stawki lub możliwość wprowadzenia dopłat, ale ich propozycja jest taka, że niestety nie pokrywa ona kosztów związanych z przeprowadzaniem zajęć.

Bardzo nam zależy, żebyś dalej do nas przychodził/a, dlatego zdecydowaliśmy się nie rozwiązywać umowy z multisportem, ale niestety jesteśmy zmuszeni ograniczyć zajęcia na które będziesz mógł/mogła wchodzić.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie informacje to nic przyjemnego. Sami bezustannie jesteśmy bombardowani podobnymi wiadomościami od wszystkich partnerów biznesowych – począwszy od dostawców energii, na papierze toaletowym skończywszy. Mimo to liczymy całym sercem na zrozumienie i w zamian obiecujemy nadal niezmiennie się rozwijać, zaskakiwać Cię nowościami i robić wszystko, aby czas w Studio Jogi Yam był tą „najlepszą godziną dnia”.

Chcemy abyś dzięki nam mógł się odrodzić jak fenix w nowym, zdrowszym ciele fizycznym i psychicznym dzięki zabawie (funny) w lekkości i przyjemności 😊