"Wierzę, że każdy ma swój powód, aby stanąć na macie"

Kinga

Joga zmieniła i przewartościowała moje życie , przez wiele lat żyłam w ciągłym stresie i biegu , joga pozwoliła mi się zatrzymać i uruchomiła proces odzyskiwania siebie .

 Moją codzienna praktyką jest Ashtanga Vinyasa Yoga , która nauczyła mnie słuchać sygnałów płynących z ciała , akceptowania swoich ograniczeń, przywróciła świadomość oddechu gdy wyrównuje i uspokajam  oddech wyciszam również swój umysł , daje mi to poczucie , że mam wpływ na własne życie,  w Ashtanga jodze fascynuje mnie powtarzalność  stałej sekwencji  asan, pozwala mi to zaobserwować jak zmienia się moja praktyka , czasami robię postępy a czasami cofam się parę kroków do tyłu,  jest to dla mnie kolejna lekcja o braku oczekiwań i o  przywiązaniu .

 Uwielbiam również Yin Yogę jaka praktykę balansującą aktywną formę Ashtangi  ale także jako bogatą praktykę samą w sobie . Yin Yoga nauczyła  mnie  totalnego odpuszczania, nic nie robienia gdy sobie na to pozwalam zaczynają  dziać się niesamowite procesy uwalniania zablokowanych emocji i uzdrawiania ciała. W Yin jodze lubię wolność i funkcjonalność.

 Niezmiernie cieszę się ,  że w Studio Jogi Yam będę mogła połączyć  dla Was dwa ukochane style jogi w jedne zajęcia  Yin Yang wydobywając zalety zarówno dynamicznej jak i pasywnej  praktyki tak byście  mogli poczuć spokój i uziemienie,  bowiem dla zrównoważonej praktyki jogi nasze ciało potrzebuje zarówno elementów Yang jak i Yin.

 Moje doświadczenie
 – Kurs instruktora jogi na AWF w Poznaniu, 200 H
 – Trening nauczycielski Yin Yoga prowadzony przez Dominika Trznadel łącznie 100h
 – Trening nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga prowadzony przez Magdalenę Nowaczyk 50 H