Warszaty Ho’oponopono

Ho’oponopono w tłumaczeniu z języka hawajskiego oznacza: ho’o – zrobić, spowodować, doprowadzić do czegoś ; PONO – prawidłowo, perfekcyjnie, słusznie, w Boskim porządku Źródła Życia Wszystkiego Co Jest, w harmonii; Ponopono – jest wzmocnieniem znaczenia pono i oznacza wprowadzenie rzeczy lub zdarzeń we właściwym porządku, aby zbudować harmonię.
Prawo Wszechświata to co Wewnątrz to na Zewnątrz – zasada to mówi , zmień siebie wewnątrz a wszystko na zewnątrz zmieni się samo z siebie – dostosuje się.
Warto podjąć kroki do zmiany sposobu myślenia, dobrze żeby przestać „walczyć” ze wszystkim i wszystkimi. Po zmianie negatywnych myśli i uczucia z nimi związane, zmieni się Twoje życie, zmieni się automatycznie atmosfera w Twoim otoczeniu.
Świat w którym żyjesz Twój Świat jest taki, jak myślisz ŻE JEST ,
Ludzie są tacy jak myślisz, ŻE SĄ,
Los jest taki, jak myślisz, ŻE JEST
– TO TY jesteś twórcą swojego świata.
Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój mikro świat.
Wszystko jest zewnętrznym lustrem Twojego wewnętrznego świata.
Zmień swój wewnętrzny świat.
Ho’oponopono jest procesem – dosłownie: poprawić, naprawić.
Pozytywna zmiana Twojego wnętrza wypłynie korzystnie dla Twojego zewnętrznego dobrostanu – zdrowia, związków i finansów.
Każdy problem traktuj jako zadanie do wykonania, po jego wykonaniu Wzrastasz. To co dajesz otrzymujesz – Prawo Przyczyny i Skutku.
My w swoim życiu mamy wpływ TYLKO i Wyłącznie na siebie i tak naprawdę zmiana jakości naszego życia zależy wyłącznie od nas. Po prostu warto być uważny i to co na nas boleśnie działa zauważyć , określić i „uzdrowić – zmienić wzorzec”.
Uzdrawianie SAMODZIELNE siebie ma wielorakie korzystne wpływy , tak w istocie przez zmianę siebie zmieniamy swój mikro Świat i powodujemy wzrost świadomości całości. Więc mamy ogromny wpływ na rozwój życia. Aż i tylko wystarczy zająć się TYLKO i WYŁĄCZNIE sobą a wpłynie to na całe życie – podwyższając swoje wibrację zmienimy swój scenariusz życia na lepszy – słynny efekt motyla. I tak naprawdę jest to jedyny sens pracy nad sobą , podwyższyć swój komfort życia , zwiększyć spokój i radość życia swojego i rodziny i żyć w energii miłości.
Ho’oponopono to proces, który może samodzielnie stosować bez względu na wyznawaną wiarę , znakomicie działa na wszelkiego typu relacje / partnerskie, rodzinne, służbowe/ redukuje stres , wybaczyć sobie i innych, odpuścić przeszłość , przejąć kontrolę i podwyższyć swój komfort życia.
Na zajęciach będziemy
– mantrować Ho’oponopono ,
– zapalimy Agnihotrę
– zrobimy kręgi :
# Krąg Wdzięczności ;
# Krąg Błogosławieństwa;
# Krąg Wybaczania
– Będziemy odwoływali stare przysięgi, śluby , przyrzeczenia i obietnice – jako Istoty Wolne nie mamy potrzeby być związani starymi zobowiązaniami
Agnihotrę zapalimy w sobotę ok. 19 godziny. Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca.
W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów oraz ma działania wzmacniające
Oczyszcza atmosferę neutralizując działanie cząsteczek promieniotwórczych
Produkuje duże ilości jonów ujemnych, które odżywiają atmosferę.
Nasyca powietrze praną – energią życia, wywołuje w ludziach pozytywne uczucia.
Redukuje stres i napięcie umysłu
Regeneruje komórki mózgowe, odnawia skórę i oczyszcza krew
Neutralizuje bakterie chorobotwórcze
Transformuje negatywne energie
Uzdrawia miejsca i ludzi
Wdychany dym Agnihotry przenika do krwiobiegu i poprawia krążenie, tonizuje układ
nerwowy i przywraca harmonię w ciele.
Podnosi poziom energii własnej
Oczyszcza białym światłem na wiele kilometrów
Wskazane przyniesienie kilku kartek białego papieru i długopis.
Cena za jeden dzień 200 zł  – cena obowiązuje do dnia 18.09.2022 r. po zadeklarowaniu uczestnictwa i zapłacie zaliczki
Cena po 18.09.2022 r. jeden dzień 300 zł
Zgłoszenia do Mariusza tel.885868688

Data

24 wrz 2022

Czas

11:00 - 19:30

Cena

200-450

0 komentarzy