Konwent Otwartego Serca 2023

VII KONWENT OTWARTEGO SERCA

Zapraszamy do Współtworzenia Pięknego Świata poprzez wymianę naszych talentów i darów tego co przynosimy w darze by Otwierać Serca, inspirować, kochać, doświadczać na Ziemi, żyć Piękniej, Prawdziwiej w coraz większej lekkości i zrozumieniu, iż każdy z nas wyplata ze swej tkaniny życia najpiękniejsze wzory.
To TY jesteś tym wzorem – podziel się z nami swym unikatowym TALENTEM lub PRZYJDŹ na Konwent Otwartego Serca jako uczestnik by doświadczać magii naszych kreacji.
Konwent Otwartego Serca pokazuje , iż każdy z nas jest ważny , wyjątkowy i piękny i dzieląc się swymi talentami poprzez muzykę, taniec, sztukę, medytacje, ciekawe warsztaty i wykłady dotyczące
zdrowia, inspiracji do tego jak odnaleźć w życiu spełnienie, moc, radość, lekkość – by zintegrować całą tą ciemność, mrok, osąd czy oddzielenie jaką funduje nam dzisiejszy świat.
Tylko Współtworząc w Prawdzie i w Otwartości na Drugiego Człowieka takim jakim on jest – możemy poczuć w swym Sercu Jedność, Prawdę i potencjał do stworzenia czegoś więcej.
Tylko jasne i świetliste Serce – które doświadczy upadku i zwątpienia, a nie podda się -niesie Latarnię – którą przekazujemy sobie nawzajem by rozświetlić swymi talentami i energią wizji, kreacji, piękna , inspiracji całą Ziemię.
Naszym marzeniem jest łączyć ludzi Otwartych Serc – którzy tak mocno wierzą w Człowieka , iż nie poddają się, ale zawsze podadzą Tobie pomocną dłoń poprzez talent jaki odkryli w sobie.
Na konwencie odbędą się warsztaty i wykłady dotyczące wielu aspektów naszego życia, wiele koncertów, spotkań, śmiechu i łez.
Program Konwentu tworzymy razem.
osoby pragnące podzielić się swoja wiedzą, doświadczeniem, talentem proszone są do zgłaszania się z opisem o sobie i tego czym chcą się podzielić na warsztacie na adres studio@jogayam.pl i sophiaserceziemi@gmail.com
Osoby, które będą występować poprosimy aby opisy o sobie i swoim wydarzeniu umieszczały na grupie konwentu :
https://www.facebook.com/groups/742226489319703
, no i oczywiście na swoich tablicach.
Uczestnicy proszeni są o zgłaszanie się SMS po dr tel. 797130616 w treści – Konwent Imię i nazwisko,
termin – tym razem piątek jest dniem wolnym dlatego są pełne 3 dni, ALE ZACZYNAMY W CZWARTEK O GODZ.20.
6-8 stycznia 2023.
Cena za całość to 550 zł
Cena za jeden dzień to 250 zł , a za dwa dni 450 zł .
Dodatkowe opłaty to :

Dla osób przyjezdnych jest możliwy nocleg w studio na podłodze na salach za 25 zł za noc.
Zapraszamy:
Joanna Burdzińska – Studio Jogi YAM
Ewa Sofia Ziółkowska

Data

06 sty 2023 - 08 sty 2023

Czas

10:00 - 20:00

Cena

50zł do 550 zł
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 komentarzy