HANDPAN – WARSZTATY GRY I KONCERT-M.LORIS LOMBARDO

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY KURS GRY NA HANDPAN
tego dnia odbęda sie dwa kursy w godzinach :
godz.10:00-13:00 – 3-godzinny kurs rano (preferowane osoby początkujące)
godz.14:30-17:30 – 3-godzinny po południu (Dla osób już obytych z tym instrumentem, chcących ulepszyć swój warsztat lub kontynuujące poranny warsztat)
Inwestycja:
Kurs 3-godzinny 350 zł
Kurs 6-godzinny 450 zł
Po warsztatach zapraszamy na koncert w cenie 90 zł (dla uczestników warsztatów cena 60 zł)
Zgłoszenia SMS na nr tel.797130616 o treści Imię nazwisko i mail w tytule, koncert/ kurs rano/kurs popołudniu/ cały kurs/ wszystko.
W odpowiedzi otrzymacie konto do wpłaty opłaty rezerwacyjnej:
koncert: rezerwacja 40 zł
kurs 3 godz. rezerwacja 100 zł
kurs 6 godz. rezerwacja 150
całość rezerwacja 190 zł
Ilość miejsc jest ograniczona. decyduje kolejność zrealizowania opłaty rezerwacyjnej.
Jeżeli są osoby potrzebujące fakturę, należy to zgłosić w SMS i podać dane.
O prowadzącym :
Loris Lombardo urodził się w Savonie w 1985 roku. Multiperkusjonista, perkusista,kompozytor, a także założyciel pierwszej szkoły gry na handpan we Włoszech i autor pierwszego na świecie podręcznika gry na handpan „Handpan Manuale Completo”.
Badacz dźwięków i barw muzycznych, jego muzyka jest wynikiem ciągłej ewolucji jego doświadczenia muzycznego, które rozpoczęło się od studiowania perkusji, a następnie perkusji klasycznej w konserwatorium, gdzie ukończył z wyróżnieniem, i
które doprowadziło go do zainteresowania się muzyką różnych tradycji, otwierając drogę do poznania niekonwencjonalnych koncepcji muzycznych i barw oraz pozwalając mu stworzyć własny styl, oryginalny i innowacyjny.
Prowadzi warsztaty gry na handpan na całym świecie, ucząc swojego innowacyjnego podejścia, będącego wynikiem połączenia technik i rytmów pochodzących z różnych instrumentów z całego świata.
Pisze artykuły do najlepszych krajowych czasopism poświęconych nauczaniu gry na perkusji; pracował jako endorser i współpracuje z największymi międzynarodowymi firmami produkującymi instrumenty muzyczne, takimi jak MEINL PERCUSSION,
PEARL, UFIP i HARDCASE TECHNOLOGIES itp.
TECHNOLOGIES itp.
W 2017 r. opublikował za pośrednictwem wydawnictwa Volontè&Co Handpan Manuale Completo, pierwszy na świecie podręcznik dotyczący techniki gry na handpan, który stał się bestsellerem we Włoszech, a od 2018 r. jest dostępny w
języku angielskim z dystrybucją na całym świecie.
W kwietniu 2023 r. Loris Lombardo nauczał gry na handpan w Berkeley College w Bostonie w szkole muzycznej uważanej za najlepszą na świecie.
Lombardo Handpan (www.lombardohandpan.com) narodził się z pragnienia Maestro Lorisa Lombardo, aby stworzyć instrument odpowiedni zarówno dla osób rozpoczynających grę na handpan po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy już znają ten instrument i chcą mieć profesjonalny instrument. Dzięki marce Lombardo Handpan masz gwarancję instrumentu zbudowanego i przetestowanego przez profesjonalistę
Tagi:

Data

28 kwi 2024

Czas

10:00 - 17:30

Cena

350zł -450 zł
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 komentarzy