Taniec brzucha dla seniorów

Taniec stworzony i dopasowany do naturalnej budowy ciała kobiety. Tańczyć mogą go wszystkie kobiety bez względu na wiek, sylwetkę i doświadczenie taneczne.

Taniec brzucha (pot. nazwa) jest uważany za najbardziej wymowny i wyrazisty kobiecy taniec, aktualnie przeżywa prawdziwe odrodzenie.
W tańcu brzucha pracuje całe ciało i wszystkie mięśnie – od głowy, szyi, ramion i rąk, po brzuch, plecy, klatkę piersiową i nogi.

Intensywna praca brzucha i bioder poprawia ukrwienie narządów wewnętrznych miednicy, masuje narządy wewnętrzne i pogłębia oddech, uczy nas zdrowego oddechu pełną piersią i brzuchem.

W tańcu brzucha uczymy się akceptować  siebie takimi, jakimi jesteśmy, ze swoimi wadami i zaletami, ciało jest rozluźnione i lekkie. Taniec brzucha jest w dużej mierze tańcem improwizowanym i bardzo indywidualnym. Każda kobieta wykształca swój jedyny i niepowtarzalny styl, bo przecież każda z nas jest inna: ma inne ciało i inną jego budowę, inne predyspozycje ruchowe, inną wrażliwość emocjonalną, temperament. Najważniejsze jest to, że w tym tańcu każda kobieta jest sobą i jest piękna taka, jaka jest naprawdę.

Więcej na Taniec Ole!

Katarzyna Komin

Prowadząca:

"Celem moich zajęć jest nieskrępowana zabawa z nutką aktorstwa filmowego oraz uwolnienie ciała od napięć, wyzwolenie większej radości życia!"

Zajęcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela