natalia

Yoga is the journey of the self, through the self, to the self Joga to podróż samej siebie, przez samą siebie, do samej - The Bhagavad Gita

Joga jest momentem, w którym pozwalamy, aby otaczający nas hałas świata zewnętrznego ustał, zniknął. Jest to życzliwość, współczucie, spokój umysłu, równość i miłość Joga pomaga nam zrozumieć samych siebie i otworzyć się na świat. Pomaga dzielić się miłością i dobrą energią, której w dzisiejszych czasach brakuje w tym społeczeństwie. Joga to styl życia, który uczy nas otworzyć serce i umysł, aby doświadczać tego życia w najbardziej uetentyczny dla nas sposób.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, prywatnie pasjonuje się jogą, energoterapią, kryształoterapią oraz malowaniem (na płótnie, chociaż ściany też potrafię pomalować 😉) Jogę poznałam wiele lat temu, natomiast niezawsze nasze drogi się krzyżowały. Na nowo się zakochałam w jodze kilka ładnych lat temu. Regularna praktyka pomaga mi utrzymać ciało i umysł w równowadze. Dla mnie joga to niekończąca się podróż, a nie jej cel.