MAŁGORZATA BRZOZA

Warsztaty Procesowe – PRACA W POLU – BIAŁA MAGIA SŁOWA – Małgorzata Brzoza

Warsztaty Procesowe ,

 

Kody Reinkarnacji: karmiczne warsztaty systemowe (nie Hellingera) w procesach uzdrawiających podświadomość i harmonizujące przepływ energii.


Godziny: 16:00 – 20:00

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was serdecznie na wyjątkowe warsztaty procesowe, prowadzone przez doświadczoną i uznaną Numerolog Małgorzatę Brzozę. Tym razem skupimy się na tej dziedzinie, która zajmuje się Kodami Reinkarnacji i wspomaga nas w procesach im poświęconym.
Wiedza może służyć mądrości, jeśli identyfikuję mądrość, jako umiejętność wyboru pomiędzy tym, co ważne i tym, co mniej ważne, tu wiedza może być podpowiedzią, jest jednak zawsze tylko narzędziem umysłu na usługach serca, i to SERCE jest jedynym właściwym dyspozytorem wszelkiej wiedzy, dostrzeganej z jakiegokolwiek, – czyli subiektywnego – osobistego kierunku postrzegania.

Każdy z nas ma ogromne zasoby talentów i zdolności, z których często nie zdajemy sobie sprawy, każdy też niesie za sobą karmę, którą powinien przepracować w drodze ku rozwojowi i oświeceniu. Poszukując odpowiedzi na pytania związane z naszą Ścieżką, sięgamy po różne narzędzia, poszukując tego, które odpowiada nam najbardziej – jednym z nich jest właśnie numerologia indywidualna.

 

Będziemy przechodzić przez doświadczenia na wszystkich trzech poziomach – materii, umysłu i ducha oraz integrować te poziomy pamięci.

Dzięki tym niezwykłym warsztatom będziemy starać się abyście odzyskali spokój w doświadczeniu, które już minęło, jest teraz i dzieje się w tobie nadal. Poprzez zrozumienie, będziemy starali się pokierować swoją uwagą i uwolnić oddech. Żyć w akceptacji siebie samego.

Genetyka – Emocje – Myśli jako składowe życia: technika aktywnej i kreatywnej pracy z ciałem umysłem i emocjami. Praca techniką GEM sprawdza się doskonale w grupie.

Człowiek posiada trzy systemy dziedziczenia informacji, nawyków i schematów zachowania, a każdy z nich wpływa na pozostałe:

Genetyka: Dziedziczenie dorobku rodu po przodkach.

Emocje: Dziedziczenie przekonań i nawyków oraz schematów zachowań po ludziach, którzy towarzyszyli nam w dzieciństwie.

Myśli: Dziedziczymy własny dorobek duszy i umysłu z doświadczeń w tym życiu i poprzednich inkarnacji na planecie Ziemia i innych planetach.

Od świadomości, że istnieje ogromna krystaliczna siatka informacji i osobista matryca pamięci i że korzystamy z niej na zasadzie nawyków i schematów (tak jak korzystamy z programów komputerowych) rozpoczyna się możliwość uzdrowienia siebie z cudzych nawyków i powrotu do dziecięcej formy radości z życia.
Przeprowadzimy ćwiczenia wrażliwości kinetycznej.

 

Miejsce: ul.Kochanowskiego 4, Poznań
Inwestycja: 300 zł , 

 

Liczba miejsc ograniczona – o zapisie na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY I PYTANIA: SMS 797-130-616 – w treści Imię i nazwisko – praca w polu Brzoza

*** KONSULTACJE INDYWIDUALNE:***

Podczas konsultacji możecie Państwo zadawać dowolne pytania i poddawać analizie dowolną liczbę osób. To Państwo decydujecie ile czasu i jakich informacji potrzebujecie.
Inwestycja:300 pln/h konsultacji. Możliwe jest wydłużenie konsultacji do 2h.

ZAPISY:  SMS 797-130-616

O Prowadzącej Małgorzacie Brzozie:
Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć
i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków(w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji – klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron – Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.
Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.
Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.
Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.
Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny „Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę „Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”.
ZAPRASZAMY !

 

 

Data

07 kwi 2023

Czas

16:00 - 20:00

Cena

300 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 komentarzy