Uzdrawiającą moc tańca – warsztaty dla kobiet z Donatą Smulko

Kochane!

Z ogromną radością w sercu pragnę zaprosić Was do tańca do przepięknej podróży w głąb siebie.

Taniec to najszybszy i najskuteczniejszy sposób poruszania energii w ciele .

Taniec jest siłą , która w sposób naturalny łączy nas z energią Matki Ziemi .

Symbolicznie taniec możemy porównać do romansu ze Wszechświatem z energią wszelkiej kreacji , energia ta w rzeczywistości jest naszym pierwotnym partnerem , niezależnie od tego czy jesteśmy w relacji czy nie . Poprzez ruch zapraszamy tę energię życia do naszych ciał, kiedy robimy to świadomie z uwagą i miłaścią otwiera się nasze centrum kreacji stajemy się kobietami bardziej odczuwającymi , świadomymi, łagodnymi, kochającymi, połączonymi z Matką Naturą. Jednocześnie relacje z energią stworzenia zmniejsza nasze oczekiwanie wobec innych gdyż naturalnie poprawia sie relacja z samą sobą . Taniec który pragnę Wam zaoferować jest również zaproszeniem do porzucenia starych wzorców do oczyszczenia i uwolnienia umysłu , emocji i wszystkich blokad w ciele jest zaproszeniem do transformacji, do poczucia radości życia i podniesienia wibracji , połączenia z naszą kobiecą naturą. Kobieta w tańcu to samo piękno!

Plan warsztatu

Zaczynamy – rozgrzewką, przeprowadzamy energię przez całe ciało od stóp do głów , rozpoznając i uwalniając każdą część swojego ciał

-taniec oczyszczający i uwalniający blokady emocjonalne .

– taniec który prowadzi nas do lekkości i radości .

-taniec spontaniczny.

Kończymy wyciszeniem , rozluznieniem i relaksem .

Warsztaty trwają 2 godz. . Inwestycja w „romans ze wszechświatem”: do 10.03.24- 60zł od -11.03.24-80zł

Prowadząca Donata Smulko-Tancerka, instruktorka tańca, choreografka. Uczęszczalam do Państwowej szkoly baletowej w Poznaniu, ukończyłam studium instruktorsko-choreograficzne w Narodowym centrum kultury sztuki w Warszawie. Pracowałam w takich Teatrach jak Polski Teatr Tańca w Poznaniu, Opera Wroclawska, Opera Krakowska, Teatr Sabat w Warszawie na stanowisku solistki baletu oraz kierowniczki baletu. Dziewięć lat spẹdziłam w Stanach Zjednoczonych prowadząc zajęcia dla dzieci, mlodzieży i dorosłych. Stworzyłam spektakl pt: Magiczna moc tańca:który był wystawiony w Chopin Theatr w Chicago. W chwili obecnej jestem w Polsce i prowadzę zajęcia oraz warsztaty w Poznaniu studio jogi Yam. Taniec jest moją pasją ale i nie tylko to mój sposób na życie, kocham tańczyć i kocham się tym dzielić ponieważ taniec to przyjemność, lekkość i radości .

Data

20 kwi 2024

Czas

17:00 - 19:00

Cena

60-80 zł
Kategorie

0 komentarzy