Taniec Bogini -Donata Smulko

Witajcie Kochane!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do przepięknej kobiecej przestrzeni z muzyką, radością, miłością i wdzięcznością, do Tańca Bogini, która drzemie w każdej z nas.

Wznieś się na wyżyny swojej kobiecości, uwolnij swoje emocje, poczuj siebie i manifestuj swoją rzeczywistość poprzez taniec.

Taniec Bogini to lekkość, radości przyjemność i wyzwolenie, a także uwolnienie trzech kobiecych mocy,

Biala moc Czystości,

Czerwona moc Kreacji i

Czarna moc Transformacji.

Kobieta łącząc te trzy moce uwalnia w sobie Boginię. Taniec Bogini działa na wszystkich poziomach na poziomie ciała fizycznego na poziomie mentalnym i duchowym, jest dla wszystkich kobiet w każdym wieku.

Program

godz.15:00

Zaczynamy rozgrzewką, która pobudza cale ciało do życia, uwalnia emocje i oczyszcza umysł. -taniec intuicyjny, który prowadzi nas do lekkości, radości i przyjemność.

Biała moc Czystości. -taniec sensualny, który prowadzi nas do pełnego poznania swojej kobiecości.

Czerwona moc Kreacji -taniec naturalny, który prowadzi nas do wiedzy o samych sobie.

Czarna moc Transformacji. -Taniec Bogini, który łączy trzy moce i tańczymy z intencją, miłością i wdzięcznością do wszelkiego istnienia.

-kończymy relaksem .

Koniec godz.18:00.

Bardzo Serdecznie zapraszamy 💜

Warsztaty odbędą sie 04.11.23 o godz.15-stej do 18-stej w Studio Jogi YAM.

Koszt warsztatów w zależności od zapisów to:

– 80zł do 20.10.23

– 100zł od 21.10.23

– 120zł w dniu warsztatów

Wiecej informacji w kontaktach strony Studio Jogi YAM lub tel: 883- 153- 266

Prowadząca Donata Smulko -Tancerka, instruktorka tańca, choreografka. Taniec jest moją pasją, moim zyciem, tańczę od dziecka, uczęszczalam do Państwowej Szkoly Baletowej w Poznaniu. Pracowałam w takich Teatrach jak: Polski Teatr Tańca w Poznaniu, Opera Wroclawska, Opera Krakowska i Teatr Sabat w Warszawie na stanowisku solistki baletu i kierownika baletu . Jako instruktorka tańca prowadziľam zajęcia w Fever dance academy w Schaumburg il. w Stanach Zjednoczonych takie zajecia jak:Ballet, modern dance, hip hop dla dzieci i mlodzieży oraz zajęcia dla dorosľych, Healing dance, Release dance, Lady dance. Jako choreografka stworzyłam spektakl pt:”Magiczna moc”ktòry był wystawiony w Chopin Theatr w Chicago . W chwili obecnej jestem w Polsce i prowadzę zajęcia i warsztaty dla kobiet.Bardzo serdecznie zapraszam

Data

04 lis 2023

Czas

15:00 - 18:00

Cena

80zł-120zł
Kategorie

Organizator

Donata Smulko
Telefon
+48 883- 153- 266

0 komentarzy