Odzyskaj swoje życie

😩 Czujesz się wykończona i przytłoczona nadmiarem swoich obowiązków. Jesteś w ciągłym biegu, stresie i nie potrafisz się zatrzymać?

😩 Czasem już padasz ze zmęczenia, ratując się chwilą wytchnienia na jodze? Ale czujesz, że to za mało. Potrzebujesz poukładać sobie życie na swoich zasadach, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć?

😩 A może zastanawiasz się, czy twoje życie tak właśnie ma wyglądać — praca, dom, dzieci, zakupy, serial, facebook, chwilka wyrwana dla siebie i byle by do weekendu. A potem wszystko zaczyna się od nowa.
Wiem, nie jest łatwo w dzisiejszych czasach być kobietą. Świat, społeczeństwo, rodzina — wszyscy przygotowali dla nas role (matki, żony, córki, pracownicy, właścicielki biznesu, przyjaciółki) i postawili nas przed niekończącymi oczekiwaniami, które „powinnyśmy” spełniać. Cudowna matka, wyrozumiała córka, zawsze uśmiechnięta żona… A gdzie w tym wszystkim miejsce dla Ciebie? Prawdziwej Ciebie, kiedy nie pełnisz żadnej roli i jesteś po prostu sobą.
Pamiętasz jeszcze to, kim jesteś? A może już zdążyłaś zapomnieć? Co uwielbiałaś robić jako nastolatka, młoda kobieta, kiedy świat jeszcze nie wymagał od Ciebie tak wiele. W jaki sposób spędzałaś swój wolny czas? Co stało się z tą kobietą? Być może dałaś się w nieświadomy sposób upakować w te wszystkie role, odkładając siebie „na później”. Z myślą, że „kiedyś zadbam o swoje potrzeby, ale jeszcze nie teraz”. I tak twoje życie mija, a odpowiedni moment nigdy nie nadchodzi. No bo przecież są ważniejsze sprawy (innych oczywiście, nie twoje).
Czekasz tak, do momentu, aż życie samo postanowi Cię zatrzymać i wyrzucić z tego kołowrotka, w którym ciągle biegniesz. Choroba, rozwód, utrata pracy…
😣 Masz zbyt dużo obowiązków, wszystko jest na twojej głowie, czujesz się przytłoczona i nie potrafisz sobie z tym poradzić?

☹️ Dbasz o wszystkich wokół siebie i nie starcza Ci czasu ani siły na zatroszczenie się o siebie i swoje potrzeby?

😠 Jesteś sfrustrowana niekończącą się listą rzeczy do zrobienia, nie chcesz zawieść innych, ale czujesz, że zaraz zwariujesz?

😥 Czujesz, że twoje życie to chaos i chciałbyś je w końcu uporządkować?

😵 Czasem zastanawiasz się… Po co to wszystko? Gdzie w tym całym kołowrotku jesteś Ty, twoje potrzeby, pragnienia, pasje i marzenia? Gdzie podział się czas, siła i przestrzeń do realizacji siebie?
Wiesz, o czym mówię? Czujesz, że to o Tobie? Chcesz coś z tym zrobić?
✨ Chcesz odzyskać kontrolę i świadomie kierować swoim życiem?

✨ Chcesz poczuć się widziana i słyszana przez swoich najbliższych?

✨ Chcesz pozbyć się wyrzutów sumienia, że masz czas tylko dla siebie i na zaspokajanie swoich potrzeb?

✨ Chcesz w końcu poczuć się zaopiekowania, spokojna i zrelaksowana?

✨ Chcesz poczuć równowagę w życiu i pozbyć się poczucia bycia wykorzystywaną przez innych?

✨ Jesteś gotowa na zmiany i chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić?
Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego nauczysz się, w jaki sposób w tych zabieganych czasach odnaleźć równowagę między pracą, rodziną, obowiązkami i czasem dla siebie. Pomogę Ci się zatrzymać i spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. Podczas warsztatu odnajdziesz źródła swojego stresu, wyczerpania i frustracji. Zrozumiesz, co do tej pory przeszkadzało Ci w osiągnięciu spokoju i równowagi w swoim życiu. Odkryjesz swoje źródła mocy, dzięki którym będziesz miała energię do działania. Dowiesz się, co dokładnie powinnaś zrobić, aby odzyskać równowagę w swoim życiu i znaleźć czas dla siebie.
Podczas warsztatu pomogę Ci zatrzymać się, pokażę jak wyjść z kołowrotka i w końcu stanąć przy sobie — przestań być chomikiem i zacznij być sobą.
Przyjdź na warsztat i odzyskaj swoje życie.
Warsztaty poprowadzi Marta Daraszkiewicz-Kalupa – certyfikowany coach ICF ACSTH
Pracuję z zabieganymi i zestresowanymi kobietami, które czują, że ich życie nie daje im spełnienia. Są rozczarowane, tym jak ono wygląda. Czują, że często rezygnują z siebie dla innych i nie ma w ich życiu miejsca dla nich samych. Pomagam im odnaleźć samą siebie, poczuć spełnienie i spokój. Wspieram w budowaniu życia, o jakim marzą, po to, aby kiedyś nie żałowały, że mogło ono wyglądać inaczej.
Z wykształcenia magister farmacji z zamiłowania pasjonatka holistycznego zdrowia. Prowadzę szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe. Wejdź na stronę www.cudpoznan.pl i dowiedz się więcej.
Szczegóły techniczne
📅 Data 17 maja 2024r.

🕗 Godzina 18:00 -21:00

📍 Miejsce Studio Jogi YAM – Kochanowskiego 4 Poznań

💶 Cena 85zł
🎟️ Zapisy

– napisz do mnie marta@cudpoznan.pl lub na FB/IG/messenger

– zadzwoń +48 508-053-875

– lub wejdź na stronę i zarezerwuj miejsce dla siebie https://cudpoznan.pl/produkt/odzyskaj-swoje-zycie-warsztat/
UWAGA!!! Ze względu na warsztatową formę wydarzenia, liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń

Data

17 maj 2024

Czas

18:00 - 21:00

Cena

85 zł
Kategorie

Organizator

Marta
Telefon
+48 508-053-875
Email
marta@cudpoznan.pl
Strona WWW
https://cudpoznan.pl

0 komentarzy