NIEŚMIERTELNY GRACZ – Kreacja Nowej Rzeczywistości – Kris Rudolf

Kris Rudolf – spotkanie warsztatowe z technikami i ćwiczeniami. NIEŚMIERTELNY GRACZ – Kreacja Nowej Rzeczywistości.
POZNAŃ – 1 października 2022 r. sobota 10:00 – 16:00.
zapisy: neoland@op.pl
Żyjemy w czasach epokowego przełomu. Czy chcemy tego, czy nie nasz świat w bólach przekształca się w nową jakość. Odchodzi znany nam świat 3D wraz z Epoką Ryb, by zrobić miejsce Nowej Ziemi w Erze Wodnika 5D. Ci, którzy będą gotowi, zapewne doświadczą tych zmian i
przeniosą się ze świata strachu, zniewolenia, ciemności i śmierci w świetliste przestrzenie boskiego, bezczasowego Teraz, absolutnej Wolności, Miłości, i niczym nie skrępowanej kreacji.
Uważam, że nie wszyscy wstąpią na Nową Ziemię, ponieważ nie każdy jest do tego gotowy. Cień nie może zaistnieć w oświetlonej przestrzeni, a nawyki 3D nie mogą funkcjonować w wyższych wibracjach. Nikt nas tam też nie zaniesie, bo każdy sam musi przejść przez swoje „ucho igielne”. Jedyne, co można zrobić dla kogoś, to pokazać drogę.
Ale, jak pozbyć się starych nawyków 3D? Jak znaleźć drogę do Nowej Ziemi?
Znam na te pytania odpowiedzi i chętnie podzielę się nimi z Wami.
Zapraszam na warsztaty pt.: NIEŚMIERTELNY GRACZ – Kreacja Nowej Rzeczywistości.
Program tego warsztatu powstał na skutek inspiracji wewnętrznej i wglądów duchowych, jakie były moim udziałem w ostatnich, burzliwych dla mnie miesiącach. Jest on ułożony specjalnie do czasów, w których obecnie żyjemy, czyli do wydarzeń wielkiego kryzysu i epokowego przełomu. W dużej mierze opiera się na moich wieloletnich poszukiwaniach Prawdy, jak również doświadczeniach z dwóch śmierci klinicznych, których głębszy sens udało mi się lepiej zrozumieć dzięki lekturze książek takich autorów, jak: Osho, Joe Dispenza, Eckhart Trolle, Bruce Lipton, Gregg Braden, czy Vadim Zeland.
Ostatnio, musiałem przewartościować treści, jakie do niedawna głosiłem, gdyż uświadomiłem sobie, że Nowa Ziemia, to przede wszystkim stan naszej świadomości, a nie samowystarczalne osady (też potrzebne), które do dotychczas promowałem. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że tylko przez zmianę sposobu myślenia, zmianę paradygmatu 3D w którym obecnie żyjemy, na paradygmat 5D, możemy osiągnąć pułap Nowej Ziemi.
Tych wykładów nie zobaczycie w żadnym programie na YT.
Są przeznaczone tylko dla ludzi pragnących poznać PRAWDĘ o sobie, gotowych wyjść ze strefy komfortu na mało znaną wolność.
Takie nastawienie wymaga odwagi, bo po drodze na Nową Ziemię trzeba będzie: zmierzyć się ze swymi lękami, porzucić mentalność niewolnika, wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przypomnieć sobie o swojej boskiej nieśmiertelności.
Powrót do PRAWDY, również tej o naszej Nieśmiertelności jest podstawowym warunkiem wyjścia z niewoli Matrixa, gdyż lęk przed śmiercią jest głównym narzędziem zniewolenia ludzkości. W Nowej Rzeczywistości nie ma kłamstwa, a co za tym idzie, nie ma strachu i śmierci, gdyż są one jedynie wytworem odwróconej iluzji.
Nikt nie wejdzie na Nową Ziemię z nawykami starego świata, ze strachem, gniewem, pychą, poddaństwem i lenistwem. Stary Świat musi się skończyć w naszych umysłach, by na jego miejscu zaistnieć mogła Złota Era.
Jesteśmy na etapie przejścia do życia w Wiecznym Teraz, w którym przyjdzie nam żyć i doświadczać. Nowa Ziemia jest tylko dla tych, którzy odważa się wykreować ją w swoich Sercach, bo innej drogi nie ma. Każdy/każda z nas jest jedynym kreatorem swojej rzeczywistości i nikt inny za nas tego nie zrobi.
Jeżeli masz świadomość, że Ty i tylko Ty kreujesz swoje życie i szukasz właściwych rozwiązań na drodze do Nowej Rzeczywistości, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
Na spotkaniu dowiesz się, jak stworzyć Nową Ziemię w swoim Sercu, jak przygotować się duchowo i mentalnie na przełomowe zmiany, które właśnie zachodzą i jakie działania poczynić, by zabezpieczyć swój byt od strony fizycznej na czas tych przemian.
Zaczniemy od przypomnienia sobie o swojej Nieśmiertelności.
Zapraszam,
Kris Rudolf
NIEŚMIERTELNY GRACZ – Kreacja Rzeczywistości Nowej Ziemi.
Spotkanie na Jeżycach.
1 października 2022 r. sobota, 10:00 – 16:00
Dokładny adres spotkania prześlemy po wpisaniu na listę.
Inwestycja w Twój rozwój świadomości wynosi 160 zł./os.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata darowizny bezzwrotnej na cele rozwoju duchowego w wysokości 100 zł./os..
Reszta na miejscu przed rozpoczęciem Imprezy.
Na miejscu dla uczestników serwis kawowy (kawa, herbata, woda, ciasteczka).
W sytuacji, gdyby Spotkanie nie doszło do skutku darowizny zostaną zwrócone.
Liczba uczestników ograniczona.
zapisy: neoland@op.pl
Zapraszam,
Kris Rudolf
Program Spotkania:
10:00 -13:00. wykład
13:00 – 14:00 – przerwa obiadowa
14:00 – 16:00 – wykład
Tematy wykładów:
Czym jest obecna, epokowa transformacja.
Ciało, Duch, Dusza, Świadomość.
U bram Nowej Ziemi – Era Wodnika
3D i 5D
Dostosowanie do zmian – duchowe, mentalne, fizyczne
Zaświaty, a fizyka kwantowa.
Pułapki poza ciałem – tunel i Punkt Nicości
Czym jest śmierć i jak ją postrzegać?
Pokochać śmierć.
Haczyki, jakie nas trzymają w Matrixie.
Technika uwalniania w praktyce.
Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość.
Boskie TERAZ i Przestrzeń Serca.
Kociołek kreacji.
Przestrzeń Wariantów
Jak kreować rzeczywistość – teoria i ćwiczenia.
Potęga wiary.
Droga na skróty.
Nowa Ziemia – Paradygmat 5D 

Data

01 Paź 2022

Czas

10:00 - 16:00
Kategorie

0 Komentarzy