masaż

Masaż mięśniowo-powięziowy z uwalnianiem energetycznym/Traum pourazowych tych fizycznych i emocji

Zapraszam w podróż do środka, do Siebie, tam gdzie wszystko staje się Jasne i Ciepłe, czasem może okazać się chwilowo trudne, czy mało przyjemne, ale i tak zawsze w efekcie końcowym jesteśmy ponownie na swojej Najlepszej Ścieżce Życia ♥
Jak pracuję? tak jak poniżej 🙂
MIĘŚNIOWO – POWIĘZIOWE Rozluźnienie/Uwoalnianie Energetyczne-MER.
Masaż ten charakteryzuję się głębokim, pełnym obecności, rozluźniającym i uwalniającym dotykiem. Jest to holistyczny masaż, który łączy dwa poziomy doświadczania jakim są ciało i emocje. Poprzez głęboki masaż powięzi oraz mięśni można dotrzeć do samego źródła napięć, bólu i emocjonalnych blokad. Powięź to unerwiona i unaczyniona tkanka łączna, która oplata wszystkie części ciała, jeśli zamieszkują w niej napięcia zaciska ona mięśnie co prowadzi do bólu i niewygody w ciele. Masaż MER to połączenie głębokiej uważności oraz precyzji dotyku. To powrót do domu, przyjemności bycia we własnym ciele.
Osoba masowana dzięki skupieniu uwagi na głębokim oddechu, świadomą obecność w swoim ciele podczas masażu współpracuję z masażystką. W taki sposób oprócz fizycznych napięć można również uwolnić z ciała stłumione, nie wyrażone emocje jak: złość, lęk, smutek, radość..
Uwalnia ból chroniczny (fizyczny i psychiczny) poprzez głęboki masaż powięzi (tkanki łącznej)oraz mięśni. Zdrowy kręgosłup, lędźwie, biodra, nogi, bark, kark, głowa, szyja.
LOMI LOMI NUI
To prastara hawajska sztuka masażu przez wieki znana tylko miejscowym i wybranym Kachunom.
Jest kombinacją tańca hula, rytuału i pracy z ciałem.
Siła masażu tkwi w jego wielopoziomowym oddziaływaniu na organizm. Masaż Lomi Lomi Nui rozluźnia mięśnie uwalniając ciało od napięć wywoływanych przez stres i przywraca tym samym swobodny przepływ energii w organizmie. Przynosi głębokie odprężenie, pomaga w leczeniu nerwic, bezsenności i migreny. Skutecznie likwiduje bóle pleców oraz uelastycznia stawy w całym ciele. Masaż Lomi Lomi Nui to potężny zastrzyk pozytywnej energii, pozwalający odzyskać harmonię która tracimy w pośpiechu codziennego dnia.
ENERGETYCZNY RELAKS – jest to masaż oparty na wszystkich technikach jakie znam (włącznie z Tajskim), który ma na celu rozluźnienie i uelastycznienie całego ciała w miękkim i subtelnym oraz konkretnym dotyku.
ŚWIECOWANIE USZU, również w ofercie, oczyszcza kanały uszne, zatokowe, gardłowe.
Studio Yogi YAM
Poznań, ul.Kochanowskiego 4
Serdeczności ślę i zapraszam
535-850-870 

Data

21 wrz 2022 - 25 wrz 2022

Czas

08:00 - 18:00
Kategorie

0 komentarzy