Mądrość Ciała – warsztat pracy z ciałem

Zapraszam na podróż w głąb ciała, na warsztat stworzony po to by odkryć czym jest dla nas nasze ciało i jak możemy nawiązać z nim relację. Nie ma gotowej drogi i sposobu do zrozumienia ciała, tu każdy musi podjąć tą przygodę sam. Dlatego spotkanie jest stworzone w formie zabawy gdzie będziemy odkrywać krok po kroku swoją mądrość.
Co wyniesiesz z tego warsztatu?
– większą wrażliwość na odczuwanie potrzeb swojego ciała.
– uwolnienie napięć i emocji z ciała
– akceptacja ciała
– otwarcie się na dotyk przez samego siebie i kontakt z drugim człowiekiem
– wzmocnienie umiejętności trzymania zdrowych granic.
Ciało jest mikrokosmosem, to wszechświat który czeka na nasze odkrycie. W ciele jest zawarte dosłownie wszystko, każda przeżyta emocja, trauma, radość, ekstaza. Ciało jest zapisem informacji i mądrości o nas samych. To właśnie poprzez ciało możemy dojść do najgłębszych zakamarków naszego istnienia, uwolnić nasz pełen potencjał i połączyć się z wielką tajemnicą istnienia.
Warsztat jest intensywny i bogaty w ćwiczenia rozwijające świadomość ciała. Podczas zajęć otrzymasz narzędzia do pracy z ciałem i jego świadomością.
Skrócony program warsztatu:
• Yin Joga
• Focusing
– skanowanie ciała
• Praca z dotykiem i oddechem
– pogłębienie czucia dotyku
– asertywność
– komunikacji poprzez dotyk
– masaż intuicyjny
• Taniec intuicyjny
– ceremonia kako
Ponieważ dieta poprawia głębszą komunikację z ciałem przed warsztatem zalecana jest dieta bezmięsna, bez nabiału, bez kawy, bez używek.
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
o prowadzących:
Karol:
Jestem założycielem projektu Hontei, mającego na celu pomóc ludziom w pogłębieniu relacji z naszym własnym ciałem poprzez pracę warsztatową oraz indywidualną. Z ciałem pracuje od ponad 10 lat, doświadczenie zdobywałem głównie poprzez praktykowanie masażu Hontei oraz autorskiej metody pracy z traumami „Siła jedności ciała i ducha”. Prowadzę również warsztaty „Zatańcz Siebie” oraz „Dotknij Siebie”. Warsztat „Mądrość Ciała” jest kompilacją mojej pracy z ciałem oraz kolejną inicjatywą zbliżającą nas do połączenia się z naszą głębią. Serdecznie zapraszam.
Monika:
Pasjonuję się jogą od 10 lat, uczę od 3 lat. Joga, techniki oddechowe i medytacja są fantastycznymi narzędziami odkrywania świadomości naszego CUD-u: Ciała, Umysłu i Ducha. YIN Joga jest łagodną praktyką gdzie poprzez długi czas w asanach łagodzimy napięcia mięśni i wsłuchujemy się w swoje ciało. Dodatkowo sesja Focusingu pomoże nawiązać komunikację z naszym ciałem i wewnętrznym Ja.
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
>>> Data i czas trwania:
4 LUTY 2023
w godz. 11:00 – 17:00
Przewidziana jest przerwa na obiad
ilość miejsc ograniczona: grupa 14-osobowa max
>>> Miejsce:
Studio Jogi Yam
ul.Kochanowskiego 4, Poznań
>>> Inwestycja:
• cena – 350 zł
rezerwacja miejsca po wpłaceniu zaliczki 100 PLN resztę płatne gotówką.
Nr konta:
63 1030 0019 0109 8501 0079 6253 Citi Bank
Kontakt i rezerwacja miejsca:
• karol.chmielnicki@gmail.com@gmail.com
• tel. +48 511 217 996 / messenger
• tel: +48 510 324 744 / messenger
Serdecznie zapraszamy
Karol Chmielnicki, Monika Borkowska / HONTEI
Studio Jogi Yam

Data

04 lut 2023

Czas

10:00 - 17:00

Cena

350 zł
Kategorie

0 komentarzy