Krąg kobiet i mężczyzn: tantryczna puja, ceremonia kakao & bliss dance

Witaj – w samych środku lata zapraszam Cię na celebrację, integrację, bycie razem w plemieniu – w kręgu kobiet i mężczyzn. Tym razem w pięknej przestrzeni Studia Jogi YAM w Poznaniu!

👉 We flow spotkania jak zwykle ♥︎ tantryczna puja, ceremonia kakao i praktyki ze ścieżki ♥︎ przebudzonej intymności

🔥 oraz tym razem również mnóstwo nowych, soczystych praktyk blissdance’owych.

👉 O czym jest Przebudzona intymność?

Jak by to było przetransformować swoje zewnętrzne relacje?

Odkrywać tajemnice miłości nie jako słodką bajkę z Hollywood, ale jako esencję, jako wibrację, w której spotykasz się ze sobą, z drugą osobą, z życiem, obejmując to, co akurat żywe, smakując każdy moment, doświadczając pełni i soczystości życia?

Odkrywać światło nie jako ascetyczną drogę do duchowości odłączonej od ciała, ale jako ucieleśnioną obecność, umiejętność rozróżniania, widzenia rzeczy takimi jakie naprawdę są?

Jak by to było, gdyby relacje z drugą osobą, ze sobą czy z życiem jako takim, przestały być spiralą dramatów i bólu, a stały się drogą do przebudzenia, transformacji, uzdrawiania, na której spotkanie naszych energii se(k)sualnych jest zaproszeniem do obudzenia się do naszej pełni, naszego najwyższego potencjału i światła naszej esencji?

👉 Kobiecość i męskość

Tantra zaprasza nas do poznania siebie jako kobiety lub mężczyzny i ucieleśnienia w pełni swojej esencji poprzez spotkanie z pierwiastkiem przeciwnym.

W odbiciu tego, co przeciwne oraz w relacji z tym możemy głębiej doświadczyć swojej kobiecości lub męskości. Zobaczyć jak nasz wewnętrzny obraz pierwiastka przeciwnego naszej esencji warunkuje nasze związki i uzdrowić rany związane z bliskością, intymnością i połączeniem z drugą osobą.

👉 Ceremonia kakao

Theobroma cacao, czyli “pokarm od Bogów” od tysięcy lat było używane przez ludność Ameryki Środkowej, a później przez Azteków i Majów jako rytualne lekarstwo. Ceniono właściwości uzdrawiające tej świętej rośliny i używano do przeprowadzania ceremonii. W mitologii tych ludów uważano, że kakao pochodzi z Niebios i zostało podarowane ludziom.

Dzięki naturalnemu, tradycyjnemu sposobowi przygotowania ceremonialne kakao zachowuje wiele ze swoich wspaniałych, uzdrawiających właściwości, jak również ducha tej świętej rośliny, którego niektórzy nazywają Lady Cacao.

Kakao ułatwia przechodzenie przez zmiany, w których jesteś lub do których dążysz. Efekty ceremonii kakao mogą być bardzo głębokie, jeśli się otworzysz i na nie pozwolisz.

Lady Cacao łagodnie podnosi poziom energii, przebija się przez mentalny zamęt, przynosi jasność umysłu, zwiększa koncentrację i skupienie, ułatwiając Ci usłyszenie głosu własnego serca i głębszą pracę z intencją.

👉 Bliss dance

Bliss jest tym, co pojawia się, kiedy w pełni obejmujemy zarówno nasz cień jak i światło i odpoczywamy w miłości. Kiedy zapadamy się głęboko w obecność, a każda komórka naszego ciała wypełnia się erosem życia. Spijamy ambrozję istnienia. Otwieramy się w pełni na żywotność naszych ciał i pojawia się kojący spokój.

Blissdance jest stworzony przez Shakti Malan jako praktyka swobodnego tańca pogłębiająca ucieleśnienie i prawdziwą intymność z życiem.

👉 Venus Temple / Świątynia Wenus

Cykl Wenus, planety miłości i piękna, jest jednym z najbardziej tajemniczych cyklów w astrologii. Wenus towarzyszy nam w spotkaniach tego kręgu od samych początków dlatego też, że symbolizuje naszą kobiecą esencję, tę część nas, w kobietach, mężczyznach, osobach każdej płci, która czuje, która ma ciało, która czerpie radość z czystego bycia, poruszania się nigdzie powoli. Jest esencją miłości.

Jej cykl trwa 584 dni i podczas jej podróży pojawia się na niebie jako Morning Star / Gwiazda Zaranna, Evening star / Gwiazda Wieczorna lub znika z pola widzenia. Kiedy znika, to mówimy że podróżuje do podziemi. Zrzuca z siebie wszystko co jest już niepotrzebne, ułatwiając to również nam.
A kiedy wraca, tak jak teraz, i jest ponownie widoczna na niebie, zaprasza nas do wyrażania się w nowy, jeszcze bardziej prawdziwy sposób w naszych relacjach, bliskości, miłości.

👉 Gdzie i kiedy się spotykamy?

13 lipca, w sobotę, w pięknej przestrzeni Studio Jogi YAM w Poznaniu przy ulicy Kochanowskiego 4.

rozpoczynamy o 19:00, kończymy ok godz. 21:00 / 21:30

👉 Ile to kosztuje?

> przed wydarzeniem: 125 Pln
> w dniu wydarzenia: 150 Pln

Liczba miejsc ograniczona możliwościami sali. Miejsce rezerwuje opłata. Zgłoszenia poprzez formularz: https://forms.gle/A7ZuJHUCZi6tGMcm6

Dzień wcześniej, w piątek 12 lipca również o 19:00 zapraszam kobiety na mini soczysty warsztat o Przebudzonej kobiecości, inicjacja; https://fb.me/e/4xvHapwEa. Specjalna cena za udział w obu wydarzeniach: 250 Pln.

👉 Co będzie Ci potrzebne i jak się przygotować?

Przynieś ze sobą wodę do picia w zamykanej butelce i nie jedz na dwie godziny przed ceremonią, a w ciągu dnia zadbaj o lekkie posiłki. Unikaj tego dnia kawy, innych substancji stymulujących oraz nie przyjmuj lekarstw psychoaktywnych.

Kakao zwiększa przepływ krwi, wyczuj swoje możliwości, jeśli masz problemy z sercem.
Możesz uczestniczyć w ceremonii również, jeśli wolisz nie pić kakao.

👉 Kim jestem?

Nazywam się Olga Laima Pietkiewicz.

Moją pasją jest tworzyć bezpieczne, transformacyjne przestrzenie, w których możesz być, czuć, rozluźniać się i zmieniać. Rozpuszczać blokady, porzucać ograniczenia, spełniać marzenia. Przekraczać to, co stoi Ci na drodze do pełni siebie. Doświadczać Esencji:Ciebie.

Stworzyłam Esencję:Ciebie jako transformacyjną przestrzeń rozwojową. Podążam w niej i prowadzę innych kobiecą ścieżką. Ścieżką przebudzenia i ucieleśnienia. Zapraszam Cię do tego tajemniczego, pięknego świata, zapomnianego na wiele tysięcy lat. Kobieca ścieżka nie znaczy, że jest tylko dla kobiet :), znaczy, że jest o czuciu, emocjach, ucieleśnieniu, byciu, podążaniu za impulsem siły życiowej i poddaniu.

W tej podróży zainspirowana jestem szczególnie mądrością starożytnej:

~ nidry: mistycznej praktyki głębokiego relaksu, który jest o głębokiej transformacji poprzez spotykanie siebie z tym, co jest

~ kundalini: podstawowej energii kosmicznej, impulsu przebudzenia i siły życiowej

~ tantry: jako pięknej ścieżki ucieleśnienia i schodzenia w dół, poznawania światła poprzez ciemność.

Starożytną mądrość łączę z fantastycznymi współczesnymi narzędziami i odkryciami dotyczących psycho-neurobiologii, funkcjonowania układu nerwowego, well-being oraz uzdrawiania traumy. Oferuję terapię somatyczną, terapię traumy oraz coaching holistyczny. W głębokiej obecności, subtelnym byciu z tym, co jest i łagodnym sięganiu poza krawędzie, wspieram w budzeniu esencji. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty grupowe, współtworzę Festiwal Kobiet. Specjalizuję się w przebudzonej kobiecości, seksualności, intymność i relacjach oraz well-being i głębokim, transformacyjnym relaksie.

♡♡♡

~ Moją bibliotekę on-line znajdziesz tutaj: http://nagrania.olgapietkiewicz.pl/
~ Aktualności o tym, co robię: https://linktr.ee/olgaesencjaciebie .
~ Mój młodziutki kanał YouTube: https://www.youtube.com/@esencjaciebie/featured

Możesz też postawić mi wirtualną kawę:) tutaj:
https://buycoffee.to/esencjaciebie

Do zobaczenia!

Data

13 lip 2024

Czas

19:00 - 21:00

Cena

125zł-150 zł
Kategorie

0 komentarzy