inner dance

InnerDance – podróż w głąb podświadomości

InnerDance to oniryczna podróż wgłąb siebie. Podczas sesji masz możliwość, odkrycia tego co kryje się w Twojej podświadomości. W tym celu układamy na każde zajęcia specjalną playlistę – wywołującącą szeroki wachlarz stanów emocjonalnych (zarówno przyjemnych jak i nieprzyjemnych) – trwającą 1,5h (tyle ile trwa jeden cykl snu), wspomagamy ją dźwiękami różnych instrumentów, śpiewem, odgłosami, a także intuicyjnym dotykiem. Dodatkowo wykorzystujemy olejki eteryczne, białą szałwię i palo santo.

Spotkanie kończymy w kręgu podczas którego dajemy przestrzeń na podzielenie się swoimi wrażeniami. Cały proces odbywa się w pozycji leżącej na matach. Bardzo często w trakcie sesji uwalniane są emocje powodujące m.in. płacz, śmiech, krzyk czy mimowolne/świadome ruchy ciała. Na to wszystko jest tutaj bezpieczna przestrzeń pełna akceptacji i zrozumienia ♥

InnerDance można traktować jako formę samopoznania, nietypowy relaks lub przygodę. Można powiedzieć, że wprowadzamy umysł w stan snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.

Przeciwwskazania: ciężkie choroby psychiczne (schizofrenia/depresja dwubiegunowa). Zajęcia nie wymagają sprawności fizycznej.

Koszt: 50zł
Miejsce: Studio Jogi Yam
Wymagane zapisy sms/lub przez Messengera:
Magda, 783 154 117
Grzegorz, 791 579 695

Na sesje przynosimy własne maty i kocyki ze względu na zaistniałą sytuację sanitarną!

Coś o nas? Jesteśmy wieloletnim małżeństwem z trójką kotów. Od lat interesujemy się szeroko rozumianym rozwojem duchowym. Nasza przygoda zaczęła się od książek Osho i Carlosa Castanedy. Braliśmy udział w wielu różnych warsztatach i zajęciach, ukończyliśmy kurs instruktorski InnerDance prowadzony przez Natalię Raś w 2017 roku, w 2020 roku ukończyliśmy kurs bioenergoterapii prowadzony przez pana Jerzego Strączyńskiego. Z wykształcenia pedagog (Magda) i leśnik (Grześ). Zajęcia z InnerDance prowadzimy od 2018 roku w Studio Jogi Yam, sporadycznie pojawiamy się z ID podczas festiwali. Zapraszamy również na sesje indywidualne.

Data

10 paź 2020

Czas

18:00 - 20:15

Cena

50 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat

Organizator

Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat
Telefon
+48 783 154 117
Strona WWW
https://www.facebook.com/innerdancepl/

0 komentarzy