Hipnoterapia dla osiągnięcia Twojej wymarzonej wagi

Zbliża się wiosna a Ty planujesz a może zaczęłaś już pracę nad swoją wymarzoną sylwetką? Zastanawiasz się, czy ten proces mógłby być łatwiejszy i przyjemniejszy? Owszem! Wystarczy tylko dogadać się ze swoją podświadomością i zrobić z niej swojego sojusznika – pomóc w tym może hipnoterapia!

Hipnoza – wielu kojarzy się z efektownymi sztuczkami mającymi na celu zdumiewać i zabawiać widownię. Przede wszystkim jednak to naturalny stan, w który spontanicznie wchodzimy parę razy dziennie np. wtedy, gdy bez reszty pochłania nas książka czy program telewizyjny. Stan głębokiego relaksu, podobny do tego, który osiągamy podczas medytacji, można wykorzystać na naszą korzyść, ponieważ o wiele łatwiej dotrzeć w nim do podświadomości. I tak hipnoterapia jest niezwykle skuteczna przy rzucaniu palenia, pozbywaniu się fobii, podbudowuje pewność siebie, pomaga w problemach ze snem czy budowaniu motywacji… pomaga też w odchudzaniu! Czasem wystarczy już jedna sesja, aby dostrzec wyraźne zmiany. Zapraszam do udziału w cyklu spotkań: w pierwszej części każdego spotkania opowiem o tym czym jest i jak działa hipnoterapia (ta część będzie powtarzana i niezmienna w każdym tygodniu), w drugiej części, która rozpocznie się o godz. 19stej, przeprowadzę grupową sesję hipnoterapii, z których każda poświęcona będzie jakiemuś konkretnemu aspektowi odchudzania. I tak kolejno przeprowadzone zostaną sesje hipnoterapii:

5.03 – „Łatwiejsze odchudzanie- podbudowanie motywacji”
12.03 – „Hipnotyczne zmniejszenie żołądka”
19.03 – „Wolność od słodyczy”
26.03 – „Jem zdrowo i racjonalnie”
2.04 – „Wolność od jedzenia związanego z emocjami”
9.04 – „Motywacja do ćwiczeń”
16.04 – „Centrum zarządzania ciałem – kontrola przemiany materii”

Inwestycja: 50 zł dla uczestniczących w całym warsztatcie, 30 zł dla osób uczestniczących ponownie – tylko w drugiej części – sesji hipnoterapeutycznej – za każdym razem innej. Sesja będzie rozpoczynała się o godz. 19.00 – bardzo prosimy o punktualność.

Izabela Konwińska – ukończyła kurs hipnoterapii i terapii regresywnej w Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii, pod okiem Andy’ego Tomlinson’a, jednego ze światowych autorytetów w dziedzinie terapii regresywnej, autora książek „Healing the eternal soul” i „Transforming the eternal soul”

Jest czlonkiem Spiritual Regression Therapy Association, organizacji zrzeszającej terapeutow regresywnych pracujących według międzynarodowych standardów:
http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/past-life-regression-therapists.htm

Data

19 mar 2019

Czas

18:00 - 19:45

Cena

30-50

Strona organizatora

Czytaj więcej

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie

Organizator

Izabela Konwińska
Telefon
515750161
Email
konwinskai@gmail.com
Zarejestruj się

0 komentarzy