Cykl warsztatów Prana vinyasa Flow z Ifą

Prana vinyasa Flow jest to styl jogi, który poszukuje korzeni i tradycji. Jest to dynamiczny styl, taneczny i energetyczny. Bazuje na Powitaniach Słońca, sekwencji tańczących wojowników, a wszystko w połączeniu ruchu z oddechem w akompaniamencie muzyki. Został stworzony w latach 90 tych przez Shiva Rea.
Prana jest to energia życiowa, która nas karmi i żywi. Siła, która płynie wewnątrz i na zewnątrz wszystkich form życia. Kiedy mówimy o vinyasie mówimy o cyklu naturalnego rozwoju sekwencji w praktyce, w przyrodzie i w życiu. Termin Flow przywołuje w nas zdolność do przepływu, do całkowitego zjednoczenia z naszym wnętrzem i pełną świadomością skupiona na teraźniejszości.
Prana Vinyasa Flow ma na celu ucieleśnienie tego przepływu poprzez poruszenie energii życiowej pozwalając ciału na swobodne wyrażanie siebie, tańczenie w rytm własnego oddechu, aby wzmocnić siebie.
Kiedy praktykujemy Prana Vinyasa Flow, chcemy ucieleśnić te same ruchy Prany tzw Pancha Vayus, czyli 5 wiatrów, 5 ruchów energii: prana, apana, samana, vyana i udana. Każdy z nich nabiera własnego głosu i wyraża się we wszystkich wykonywanych asanach pozwalając pozycjom pulsować,oddychać. W tej swobodzie ruchu, w tym energetycznym tańcu rodzi się wewnętrzna siła, małe ognisko wewnątrz naszego ciała, które karmimy każdą praktyką pozwalając mu płonąć, oświecać nas.
Zajęcia dedykowane są wszystkim osobom, zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Są tak ułożone, że każdy znajdzie wariant pozycji dla siebie.
DATA:
30.09.2023
9.00- 11.00
Miejsce:
Studio Jogi Yam
Inwestycja: 60 zł za jeden warsztat.
przy zapisie na 4 cena 200zl za całość.
Zapisy: yogamadameifa@gmail.com

Data

30 wrz 2023

Czas

09:00 - 11:00

Cena

60 zł
Kategorie

0 komentarzy