22 Iskry Życia. Emocjonalna historia Rodu a moje przeznaczenie.

22 Iskry Życia to gra terapeutyczna, która pomaga w rozwiązaniu problemów i nakierowuje na uwolnienie od „złego losu”.
✨To, co nieuświadomione oraz niewyrażone staje się naszym przeznaczeniem. Sekrety rodzinne, ukryte wspomnienia, tajemnice rodowe, nierozwiązane problemy naszych przodków, nieodbyte żałoby i niedokończone sprawy to długa lista, która ma wpływ na nasze obecne życie. Niepowodzenia w relacjach, finansach i sprawach zawodowych, brak decyzyjności, choroby, cierpienie czy depresja mogą być powiązane z emocjami zablokowanymi w ciele, które teraz szukają ujścia.
Wiedz, że nie zaczęło się od ciebie, ale dzięki tobie może zakończyć się ten niekomfortowy bagaż przeszłości. Ukryta lojalność wobec rodziny może być blokadą na drodze do uwolnienia naszego życiowego potencjału. Warsztat jest podróżą ku wolności i odzyskiwaniem siebie, krok po kroku, jest drogą do bycia człowiekiem, który czerpie satysfakcję z życia.
✨Podczas gry przejdziesz przez 4 ważne elementy zrozumienia, a karty odkryją przed tobą:
1. Poznasz swój wewnętrzny konflikt, który generuje problemy w twoim życiu oraz jakie odczucia kryją się za nim.
2. Odkryjesz wspomnienie z historii rodziny, które jest wciąż żywe i zapisane w twojej pamięci komórkowej.
3. Uświadomisz sobie blokady i przeszkody, które powstrzymują cię przed rozwiązaniem sytuacji oraz co sprawia, że tkwisz w miejscu.
4. Poznasz swój atut, który przybliży cię do rozwiązania problemu, odkryjesz właściwy dla siebie kierunek.
✨Podczas warsztatu możesz uzyskać wgląd w obszary swojej podświadomości, uwolnić zablokowane emocje oraz zrobić krok w celu uwolnienia się od niepowodzeń i chorób.
✨Dodatkowym atutem spotkania jest moc grupy. Niejedna historia może odświeżyć twoje wspomnienia oraz poruszyć to, co głęboko ukryte. Wspólna wymiana oraz wzajemna inspiracja są nieocenionymi wartościami.
✨Poczuj się bezpiecznie i komfortowo. Dzielisz się tym, co dla ciebie ważne uzyskując przy tym akceptację, wysłuchanie oraz wsparcie. Ty decydujesz czym chcesz się podzielić, uszanujemy twoje słowa jak i twoją ciszę.
✨Obowiązuje również zasada „ to co za drzwiami, zostaje za drzwiami”.
Naszym celem jest:
💎żyć w zdrowiu i harmonii
💎żyć własnymi wyborami,
💎osiągnąć autonomię,
💎sterować własnym losem,
💎zrozumieć własne życie i odnaleźć szczęście dnia codziennego,
💎odłożyć bagaż przeszłości
💎zaakceptować i odpuścić, uwolnić się od żalu, lęku, wstydu, traum i wszelkich strat,
💎z odwagą i lekkością spełniać swoje marzenia.
🌷Inwestycja w siebie – 100zł
🌷Miejsce – Studio Jogi Yam w Poznaniu, ul. Jana Kochanowskiego 4/10
🌷Zapisy- 694 684 123.
Marta Piotrowska – dyplomowany coach, certyfikowany trener FRIS Style Myślenia, edukator zdrowego stylu życia. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę uzdrawiania biologią (pięć praw natury), psychobiologii, którą nabyłam podczas kursów i szkoleń. Pomagam w odkrywaniu niekorzystnych przekonań oraz uwarunkowań z czasów dzieciństwa. Moim celem jest wsparcie i pomoc w uwalnianiu zablokowanych emocji. Pracuję na biologicznych prawach natury, cykliczności oraz wykorzystuję metodę totalnej biologii twórcy dr Gilberta Renaud.
Zajmuję się dekodowaniem programów biologicznych i rodowych. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty oraz konferencje. Pomagam dotrzeć do przyczyny choroby i zrozumieć jej sens, aby żyć w świadomości oraz zaufaniu do procesów zdrowienia. Tworzę bezpieczną przestrzeń, dzięki której odkrywamy ukryte przekazy rodzinne oraz lojalność wobec Rodu. Każdy człowiek zasługuje, aby żyć własnym życiem w pełni wykorzystując swój potencjał. Integruję różne środowiska celem wymiany doświadczeń oraz rozwoju metod i narzędzi poprawiających jakość życia i zdrowia.
Do zobaczenia, bawmy się dobrze

Data

20 kwi 2024

Czas

15:00 - 19:00

0 komentarzy