Zajęcia dla ciała i duszy.

Studio Jogi YAM to nie tylko joga, ale również inne formy pozwalające dotrzeć do swojego wnętrza. To dźwięk mis i gongów , to sztuka – Vedic Art , to również taniec. W studio możecie zapoznać się z Qi Gongiem,  a także z metodą Feldenkraisa i Lowena,  to również praca ze swoim wnętrzem,  emocjami praca nad samouzdrawianiem.  W Studio Jogi YAM możecie skorzystać z różnych masaży.  

Koncert gongów i mis

Koncerty mają charakter relaksacyjny i uspokajający. Uczestnicy leżą. Usłyszycie Gong Królewski, Gong Wietrzny, misy dźwiękowe, Sansulę czy kij deszczowy.

Cantienica®

Trening mięśni dna miednicy – CANTIENICA® to metoda pracy z ciałem, polegająca na uaktywnieniu i wzmocnieniu najgłębszej warstwy mięśni dna miednicy.

Feldenkrais®

To metoda, która używa łagodnych, minimalnych ruchów, które pobudzają świadomość oraz poprawiają sposób poruszania się i rozwija świadomość ciała.

Relaks z misami

Uzupełnienie zajęć jogi o relaks z misami tybetańskimi lub kryształowymi i gongiem

Tradycyjna sztuka walki, która przekracza granice uważności

Sesje oddechowe wzorowane są na metodzie Grzegorza Pawłowskiego

Koncentrujemy się na wzmocnieniu mięśni i poprawie elastyczności ciała.

Koncentrujemy się na wzmocnieniu mięśni i poprawie elastyczności ciała.

Inner Dance

To pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.

Medytacja Dynamiczna Osho

„Kiedy nabierzesz wprawy, gdy nauczysz się nie angażować w umysł, gdy nauczysz się sztuki pozostawania na uboczu, z dala od umysłu, gdy nauczysz się tworzenia dystansu między sobą a własnymi myślami, więcej i więcej medytacji spadnie na ciebie. Im więcej pada, tym bardziej cię przemienia. Nadchodzi dzień, dzień wielkich błogosławieństw, kiedy medytacja stanie się twoim naturalnym stanem.

Medytacja pokoju

Poprzez praktykę medytacji rozwijasz swoją intuicję, osiągasz harmonię wewnętrzną, równowagę energetyczną, oczyszczasz aurę oraz wzmacniasz swoją moc uzdrawiającą.

Opłata dobrowolna 15-30 zł, lub ile możesz