Kundalini Joga

Jeśli jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu, chcesz zrozumieć kim naprawdę jesteś, to Kundalini Joga może być praktyką dla Ciebie. Joga Kundalini różni się od innych stylów jogi. To pokorna praktyka, która sprawi, że spojrzysz raczej do wewnątrz niż na zewnątrz, nie koncentrując się na tym jak wyglądasz ale na tym jak się czujesz.

Znana jako „Joga Świadomości”, Joga Kundalini koncentruje się na technikach oddychania i używa określonych mantr, aby pomóc uwolnić blokady i napięcia na wszystkich poziomach, zarówno fizycznym, emocjonalnym jak i mentalnym.
Praktyka starożytnych technik: kriji (zestawu postaw) i medytacji, będzie stymulować określone części twojego ciała. Wówczas układ hormonalny i nerwowy otrzymają więcej energii i będą w stanie wspierać Twoje ciało w zmierzeniu się z wyzwaniami dzisiejszego życia.

Kiedy zaczniesz doświadczać życie z perspektywy przebudzonej energii Kundalini, wyjdziesz ze stanu stagnacji lub niespełnienia i stworzysz nową historię.
Praktykowanie Jogi Kundalini zmieni Twoje życie!

Prowadzący

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela