Joga dla mam z dziećmi

od 8 tygodnia do 1 roku życia

Mama i jej dziecko do mniej więcej 3-ciego roku życia to Jedność. To czas budowania bliskości i poczucia bezpieczeństwa u dziecka, na całe zycie. To czas, z którego powinna móc czerpać zarówno mama, jak i dziecko-wspólnie.

Zajęcia skierowane są do kobiet w okresie poprenatalnym. Specjalnie wyselekcjonowane asany mają na celu przywrócenie sprawności mięśni dna miednicy do formy sprzed ciąży oraz wspomaganie obręczy barkowej i kręgosłupa, przeciążonych dźwiganiem i karmieniem. 

Bez znaczenia jest stopień zaawasowania jogowego. Każdą z asan można dostosować do możliwości ciała osoby praktykującej. Przez caly czas mama ćwiczy ze swoją pociechą, chyba, że akurat śpi. A to nie rzadkość.

Zrelasowana i spokojna mama to zrelaksowane dziecko Dodatkowo praca z odechem, a po praktyce, relaks i chwila „nic-robienia”.

Zapisy i dodatkowe informacje u Kasi pod nr tel. 509 49 34 00 lub Arlety 607-998-545

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela