Anusara Joga

Sedno Anusary jogi to afirmujące życie zasady “Otwartości na Życzliwość” oraz głoszenie Jedni (jesteśmy jak ocean gdzie jedna kropla jest odrębną jednostką, a zarazem ma w sobie cały ocean) jako podłoża wszystkiego i każdego. Anusara joga to odłam Hatha jogi, której filozofia jest głęboko zakorzeniona w nie-dualistycznej tantrycznej filozofii Kashmir Shaiwizmu (jedna z głównych szkół filozoficzno-religijnych śiwaizmu, odłamu Hinduizmu).


Znajdziemy tutaj połączenie głębokiej nauki duchowości z precyzyjnymi zasadami ustawienia ciała i umysłu. Praktykując i ucząc Anusary, staram się dostrzegać dobro w każdej istocie, w każdej asanie, w każdej ścieżce duchowej, w życiu swoim i życiu innych. Pomagają mi w tym przymioty serca, cnoty, które są tematami każdych zajęć umiejętnie w nie wplecionymi poprzez oddech i odpowiednie instrukcje. Ćwiczenia asan oparte są na zasadach ustawienia ciała (Universal Principals of Alignment™) tak żeby każdy czuł się bezpiecznie, a jednocześnie mógł wyrazić swoje indywidualne potrzeby, swoją osobowość i kreatywność.


Na zajęcia Anusary jogi może przyjść każdy, niezależnie od wieku, umiejętności, poglądów, czy wiary pod warunkiem, że przychodzi tam z odruchu serca, z miłości do siebie i do człowieka na macie obok. 

Prowadząca:

Yoga is the journey of the self, through the self, to the self Joga to podróż samej siebie, przez samą siebie, do samej - The Bhagavad Gita

Zajęcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

  • Anusara Joga

    -

    Kinga

Piątek

Sobota

Niedziela