Acro Joga

AcroYoga to połączenie jogi, akrobatyki, masażu tajskiego oraz elementów tańca. Przede wszystkim jest to świetna zabawa podczas której rozwijamy świadomość swojego ciała, uczymy się współpracy i zaufania do innych. 

Praktyka AcroYogi wszechstronnie angażuje ciało oraz umysł. Poprzez wykonywanie poszczególnych pozycji aktywizuje cały Twój układ ruchu: wzmacnia i rozbudowuje tkankę mięsniową, zwiększa elastyczność i zakres ruchu w ciele, rozwija umiejętność balansu. Dodatkwo jest wspaniałą lekcją uważności, nieodzownej w dbałośći o własne i innych bezpieczeństwo podczas zajęć.

Acroyoga uczy jak budować zaufanie do drugiej osoby oraz jak z nią współpracować, uczy słuchać nie tylko głosu ale też ciała swojego partnera. Przede wszystkim jednak acro jest świetną zabawą i miło spędzonym czasem w wesołym towarzystwie. 

Na zajęciach poznajemy podstawowe pozycje acroyogi,przejścia pomiędzy nimi, tak by móc ostatecznie połączyć je w płynną, wykonywaną w powietrzu sekwencje. 
Nie trzeba posiadac partnera/ chłopaka/ dziewczyny by przyjść na zajęcia. Każdy ćwiczy z każdym, tak by móc poznać różne ciała i w ten sposób doskonalić własną technikę.
Acro Joga Gabriela Kołaczyk

Prowadząca:

"Joga to dla mnie droga do wnętrza samego siebie i integralna część mojego życia"

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela