Kasia Zielińska-Lisowska

"Czynić nic nie czyniąc. Ruch w bezruchu. Pełna akceptacja dla tego co jest. Bo zawsze jest tak, jak ma być"

Kasia Zielińska - Lisowska, instruktorka

Od dziecka duchem joginka i harcerka, spędzająca każdą wolną chwilę na swoim drzewie mocy – wierzbie lub w ramionach brzozy.

Od 2004 joginka praktykująca. Największą przyjemność i jedność czuje z jogą jin, jogą dla dzieci, jogą prenatalną oraz jogą dla mam z dziećmi, czego efektem jest program „Zaopiekowana mama”. Obejmuje on również poza praktyką jogi, warsztaty „Poród z jogą i osobą towarzyszącą”, „Szczęśliwe dziecko a Masaż Shantala”, „Joga twarzy – jak zatrzymać czas”, warsztaty rodzinne: „Joga a odporność”, „Joga a mięśnie dna miednicy”, „Zdrowe oczy”.

W Joga Yam zajęcia dla kobiet ciężarnych prowadzi od końca 2016 r., a od marca 2018 r., jako pierwsza w Poznaniu, wprowadziła jogę dla mam z dziećmi. Od października 2018 dzieli się dobrostanem jogi jin. Dla uczniów studia Joga Yam, którzy uczestniczą w zajęciach prowadzi ww warsztaty.

Ponadto jest założycielką Centrum Rozwoju „Drzewo Życia” w Pobiedziskach gdzie uczy jogi, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz indywidualne sesje uzdrawiania duchowego.