Katarzyna Miecznik

"Codzienna praktyka daje mi ogromną radość i wprowadza harmonię w moje życie."

Kasia Miecznik, instruktorka

Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania zaś filozofem.

W listopadzie 2017 przystąpiłam do kursu jogi, aby móc dzielić się zdobytą wiedzą.  Kurs ten ukończyłam z sukcesem. Postanowiłam więc zacząć prowadzić zajęcia jogi.

Jogę praktykuję regularnie od kilkunastu lat. W międzyczasie urodziłam dwoje dzieci. W ciąży oczywiście praktykowałam jogę, co pomogło mi zachować dobrą kondycję, spokój oraz radość, aż do momentu porodu, a także wpłynąć na sprawny przebieg porodu.

Joga towarzyszy mi na co dzień. Pomaga w uzyskaniu formy. Codzienna praktyka daje mi ogromną radość i wprowadza harmonię w moje życie. Jest podestem, na którym rozważam naturę świata i ludzkiego umysłu przez który angażujemy się, doświadczamy, postrzegamy i interpretujemy świat.

Joga wpływa na różne aspekty mojego życia, ale również na ciało fizyczne.  Świadoma praca z ciałem i oddechem uspokaja umysł. Pozwala w pełni doświadczyć chwili obecnej, zachować wewnętrzny spokój, nawet podczas aktywnego działania.

Precyzyjnie wykonywane asany energetyzują całe ciało, wzmacniają i rozluźniają mięśnie, uruchamiają stawy utrzymują zdrowe narządy wewnętrzne.