"“Przenikasz i znasz mnie, Panie Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję. Z daleka przenikasz moje zamysły, widzisz moje działanie i mój spoczynek i wszystkie moje drogi są Ci znane. Choć jeszcze nie ma słowa na języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.” Ps 139.

Justyna Pęcherzewska, instruktorka

Z zawodu poważna Pani biolog, dietetyk, filolog angielski, nauczycielka i pasjonatka treści których naucza ale w głębi serca nadal uczennica Boskich Praw Wszechświata, Prawa Karmy, pośrednik Boskiej Energii, Miłości, Źródła…

Długo otwierałam się na pracę z energiami, pomimo że były dla mnie oczywistą oczywistością, moja wiedza duchowa od zawsze była intuicyjna i wynikała z doświadczenia. Od dziecka uwielbiam adorację i medytację, dostaję przekazy, widzę aurę i przesyłam energię. Działam wyłącznie w oparciu o prawa Wszechświata zawsze z pomocą anielską i Opatrznością.

Wcieliłam duchowość do pracy zawodowej, stąd też potrzeba medytacji za Ziemię, Świat, za Wszystkich i za każdego z osobna bo wszyscy tworzymy Jedność. To my sami kreujemy rzeczywistość, chcę pomóc wszystkim wykreować ich najlepszą wersję Ścieżki Życia.