"Podczas moich zajęć Kundalini chcę podzielić się z Wami ogromną różnorodnością Kriji, pranajamy, mantr i medytacji, wszystko z prawdziwym naciskiem na techniki oddechowe."

Denis Raj Param Singh, instruktor jogi kundalini

  • Joga kundalini
Pochodzę z Francji, ostatnie 25 lat spędziłem w Wielkiej Brytanii, a ostatnio przeprowadziłem się z rodziną do Poznania. Uwielbiam proste przyjemności, takie jak długie spacery na łonie natury i pasjonuję się dobrą i zdrową żywnością, zwłaszcza roślinną i głównie surową.
 
Po dołączeniu do zajęć jogi Kundalini jako student, rozpocząłem kurs szkoleniowy dla nauczycieli Jogi Kundalini w szkole Amrit Nam Sarovar, która podąża za tradycją nauk Yogi Bhadżana. Podczas tego kursu poznałem i praktykowałem dynamikę jogi Kundalini, czakry, uniwersalne prawa, mantry, pranajamę, sadhanę, kriję i wiele innych. Mój mentor, Har Nal Kaur, współpracował z założycielem szkoły Amrit Nam Sarovar i tworzył i zarządzał większością kursów i rekolekcji oferowanych w szkole.
 
Podczas moich zajęć Kundalini chcę podzielić się z Wami ogromną różnorodnością Kriji (zestawu pozycji jogi z określonymi celami i korzyściami), pranajamy, mantr i medytacji, wszystko z prawdziwym naciskiem na techniki oddechowe.