Alina Waligóra-Bartosiak

"Łączę pasję nauczania asan z afirmacją zdrowego trybu życia."

Alina Waligóra - Bartosiak, instruktorka

„To niesamowite i wyjątkowe. Rozkładam matę do ćwiczeń obok maty mojej Żony – Aliny. Będę ćwiczył pierwszy raz w życiu  – 1,5 godziny zajęć yogi. Strasznie jestem spięty, boli mnie bark po kontuzji, czuję tremę… Alina z wyczuciem, łagodnie i stopniowo zadaje kolejne ćwiczenia. Dobrze tłumaczy, koryguje moje nieporadnie wykonane pozycje. Rozumiem o co chodzi. Jest cierpliwa i spokojna. Perfekcyjna. Bardzo mi się podoba. Chcę jeszcze. Zapisuje się na obóz letni z Yogą nad morzem….

Tak prowadzi zajęcia ze wszystkimi, dla których Yoga jest ważna – wiem to.

Polecam Wam Alinę – wprowadzi łagodnie, inspirująco, z pozytywnym efektem dla każdego do świata Yogi. Oprócz demonstrowania poprawnego wykonania ćwiczeń i pozycji, przede wszystkim wyjaśni anatomię ruchu i korzyści wynikające z praktyki.

Jest najlepszym Instruktorem jakiego znam! – J.R.B.”

Alina: Sportowiec multidyscyplinarny. Choć obecnie poświęcona Yodze, posiada niespotykane doświadczenie również w dyscyplinach ekstremalnych, w tym w skokach ze spadochronem oraz biegach długodystansowych. Jest dyplomowanym Instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności Yoga. Będąc od lat weganką łączy pasję nauczania asan z afirmacją zdrowego trybu życia, ze szczególną uwagą dotyczącą odżywiania.

Alina Waligóra-Bartosiak