Wielki Umysł, Wielkie Serce [Big Mind]

Zapraszamy Cię na warsztat „Wielki Umysł, Wielkie Serce” – chwalony tak przez sławnych psychoterapeutów jak i nauczycieli duchowych. Łączy on Zen i zachodnią psychologię; wgląd niedualny i pracę nad sobą na poziomie ról i podosobowości – najlepsze z obydwu światów.

Według psychoterapeuty Wojciecha Eichelbergera Big Mind to “wielkie odkrycie”. Filozof Ken Wilber mówi “z całą mocą”, że “jest nadzwyczaj oryginalną, głęboką i skuteczną drogą wiodącą do przebudzenia, ujrzenia Prawdziwej Natury” i że to “metoda tak prosta i uniwersalna, że można ją stosować, krocząc dowolną ścieżką duchową albo nawet w oderwaniu od jakiejkolwiek ścieżki”. Psychiatra Paul D. Thielking określa Big Mind jako „prawdziwy dar dostępny każdemu, kto jest zainteresowany przebudzeniem się do bardziej świadomego, spełnionego życia” a psycholog biznesu Jacek Santorski mówi o „integracji perspektywy psychologicznej z absolutną”. Lama Surya Das nazywa metodę “niezwykle skutecznym narzędziem” i stwierdza, że każdy, kto ją zastosuje “doświadczy życia wolnego, spełnionego i radośnie przebudzonego”.

Metoda Big Mind została opracowana przez mistrza Zen Genpo Roshi. Czerpie z technik psychologii Gestalt oraz psychologii głębi, która zakłada, że w każdym człowieku istnieje co najmniej kilka osobowości. Genpo szukał rozwiązania przeszkód na które natrafiała w tradycyjnej, zenowskiej medytacji część zachodnich uczniów i wyniku swojej współpracy z terapeutami Halem i Sidrą Stone znalazł rozwiązanie, którego poszukiwał. Warsztat jest oparty na „silniku” dialogu głosów (ang. voice dialog) opracowanego przez Stone’ów. Polega on na dawaniu dosłownie głosu rozmaitym rolom i podosobowościom takim jak „krytyk”, „niewinne dziecko”, „gniew”, „obrońca” czy „kontroler”, które w ten sposób wywołujemy i przenosimy do świadomości. Element Zen polega na dodaniu archetypów czy też transcendentnych głosów tzw. niedualnych, które odpowiadają wglądom, stanom czy jakościom dostępnym w głębokiej medytacji takim jak „Wielki Umysł”, „Wielkie Serce”, „Szczodrość”.

Proces jest lekki i przyjemny a metoda przyniesie Ci liczne korzyści w różnych sferach życia – od biznesu przez relacje aż po najgłębszą wiedzę o ludzkim umyśle:
– samopoznanie
– wgląd niedualny
– wiedzę o swoich nieświadomych założeniach
– narzędzia do świadomego kształtowania swojego funkcjonowania
– integrację wglądów odnośnie „ja” z codziennością
Według badania wykonanego metodą kwestionariuszową opublikowanego w 2011 roku w Journal of Holistic Nursing warsztat powoduje subiektywne zmiany w doświadczeniu zbieżne z kilkutygodniowym treningiem medytacji.
Warsztat prowadzi personalnie uprawniona do tego przez autora metody Veronika Włodarczyk – nauczycielka medytacji, dyplomowany coach i psychoterapeutka terapii schematów w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisu.
Potwierdzenie miejsca na warsztacie odbywa się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 50%. W wypadku niemożności uczestnictwa zaliczka podlega zwrotowi w pełnej kwocie do 3 dni przed terminem warsztatu. Jeżeli ktoś chce wziąć udział, ale nie pozwala mu na to jego sytuacja finansowa, to prosimy o skontaktowanie się z nami celem znalezienia innego rozwiązania.

Cena:
Udział w warsztacie to inwestycja w wysokości 120 zł.

Dane do przelewu:
W. Włodarczyk
95-100 Zgierz
ul. Topolowa 5
14 1140 2004 0000 3402 7845 9076
Tytułem „Big Mind – warsztat w Poznaniu”

Zapisywać można się przez wiadomość na Facebooku, formularz na stronie internetowej, mailem lub telefonicznie:
strona: www.tkanka.eu
mail: tkankaeu@gmail.com
tel: 788-775-633

~ VERONIKA I ROBERT (TKANKA)

Data

09 Cze 2019

Czas

11:00 - 19:00

Cena

120 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań

Organizator

VERONIKA I ROBERT
Telefon
788-775-633
Email
tkankaeu@gmail.com
Strona WWW
http://www.tkanka.eu