Warsztaty Yin yoga & TMC – Dominik Trznadel

Zapraszamy na warsztat prowadzony przez Dominika Trznadel

– CZŁONEK ZESPOŁU YINSPIRATION ZAŁOŻONEGO PRZEZ JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH NAUCZYCIELEK YIN JOGI JO PHEE
– ASYSTENT JO PHEE NA LICZNYCH SZKOLENIACH NA CAŁYM ŚWIECIE
– ZAREJESTROWANY TRENER RYT W YOGA ALLIANCE

Tematyka warsztatu

1. YIN JOGA: W TEORII I PRAKTYCE:

– GŁÓWNE ZAŁOŻENIA YIN JOGI – CZYM SIĘ RÓŻNI YIN JOGA OD POZOSTAŁYCH STYLÓW? – TEORIA YIN/YANG W PRAKTYCE JOGI – STAROŻYTNA WIEDZA WE WSPÓŁCZESNEJ SZTUCE JOGI – JAKIE SA KORZYŚCI PRAKTYKI?

2. ANATOMIA ASAN

SEGMENTY SZKIELETU – GRUPY MIĘŚNI – ARCHETYPY ASAN – PUNKTY KOMPRESJI I NAPIĘCIA – MANDALE

3. FUNDAMENTY TRADYCYJNEJ CHIŃSKIEJ MEDYCYNY (TCM) W JODZE

YIN I YANG FILOZOFIA W TRADYCYJNEJ CHIŃSKIEJ MEDYCYNIE – TEORIA ENERGI QI – SYSTEM MERIDIANÓW/KANALÓW ENERGETYCZNYCH W CIELE – JAK STOSOWAĆ TRADYCYJNĄ CHIŃSKĄ MEDYCYNĘ W JODZE

4. POWIĘZI (FASCIA)

CZYM JEST FASCIA? – JAKA JEST JEJ ROLA? – PROBLEMY ZWIAZĄNE Z TKANKĄ ŁĄCZNĄ – YIN JOGA I FASCIA

5. ARCHETYPY ASAN

– GŁÓWNE ZAŁOŻENIA YIN JOGI, CZYLI JAK PRAKTYKOWAĆ – PRAKTYKA FUNKCJONALNA I PRAKTYKA WIZUALNA CZYLI: CO WIDZIMY I CO CZUJEMY -PRAKTYKA JOGI -ARCHETYPY POZYCJI I ICH ZRÓŻNICOWANIE

Warsztat zaczynamy w piątek o godz. 18:00 praktyką yin jogi, a w sobotę i niedzielę zajęcia odbędą się w godzinach:9-17 z przerwą na obiad.

O prowadzącym:

Dominik z doświadczeniem w antropologii i medytacji jest doświadczonym nauczycielem Yin Yoga.Jego praktyka jogi łączy wiedzę z różnych przedmiotów i ma na celu zjednoczenie złożonych elementów każdego człowieka. Długie podróże do ponad 30 krajów pomogły mu zostać popularnym instruktorem. Doświadczenia zawodowe i edukacyjne Dominika dotyczyły różnych tematów, jednak zawsze krążyły wokół duchowości, psychologii, zdrowia i edukacji.
Obecnie spędza czas w Chinach, aby pogłębić swoją wiedzę na temat tradycyjnej medycyny chińskiej, która jest podstawą jego praktyki Yin Yoga.

Obowiązkowe zapisy i zaliczka.

Cena warsztatu to 500 zł. Jeżeli zaliczka zostanie wpłacona do 9 września to cena 400 zł, zaliczka to 15 września 450 zł .

Nr konta na stronie. w tytule Yin joga i imię i nazwisko

 

Data

27 wrz 2019 - 29 wrz 2019

Czas

18:00 - 18:00

0 komentarzy