Warsztaty Procesowe na Nowy Rok, – Kody Reinkarnacji Małgorzata Brzoza

WARSZTATY  – KODY REINKARNACJI

Warsztaty Procesowe na Nowy Rok,

Warsztaty uruchamiające przepływ świadomych myśli na Nowy Rok,

Kody Reinkarnacji: karmiczne warsztaty systemowe (nie Hellingera) w procesach uzdrawiających podświadomość i harmonizujące przepływ energii. 1 dzień. Opis poniżej

Biała Magia słowa i dźwięku: intencje, modlitwy i życzenia wysyłane na Nowy Rok z pełną świadomością słowa przy wsparciu energii świadomych dźwięków: misy, dzwonki i głos.


Godziny: 10:00 – 17:00

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was serdecznie na wyjątkowe warsztaty procesowe, prowadzone przez doświadczoną i uznaną Numerolog Małgorzatę Brzozę. Tym razem skupimy się na tej dziedzinie, która zajmuje się Kodami Reinkarnacji i wspomaga nas w procesach im poświęconym.
Wiedza może służyć mądrości, jeśli identyfikuję mądrość, jako umiejętność wyboru pomiędzy tym, co ważne i tym, co mniej ważne, tu wiedza może być podpowiedzią, jest jednak zawsze tylko narzędziem umysłu na usługach serca, i to SERCE jest jedynym właściwym dyspozytorem wszelkiej wiedzy, dostrzeganej z jakiegokolwiek, – czyli subiektywnego – osobistego kierunku postrzegania.

Każdy z nas ma ogromne zasoby talentów i zdolności, z których często nie zdajemy sobie sprawy, każdy też niesie za sobą karmę, którą powinien przepracować w drodze ku rozwojowi i oświeceniu. Poszukując odpowiedzi na pytania związane z naszą Ścieżką, sięgamy po różne narzędzia, poszukując tego, które odpowiada nam najbardziej – jednym z nich jest właśnie numerologia indywidualna.

KODY REINKARNACJI CZ 1: OPIS WARSZTATÓW

Podczas warsztatów ujawnimy nasze podstawowe kody karmiczne zapisane w naszych datach urodzin. Wiedza ta pozwoli nam na zrozumienie tych kodów i daje możliwość ich akceptacji i pozwala na świadome podjęcie decyzji w jaki sposób z nimi możemy żyć. Dostrzeżenie tego, co mamy zawarte w naszych kodach karmicznych jest przepięknym procesem i umożliwia nam na rozwijanie ich, na bazie naszego dotychczasowego doświadczenia.
Podczas spotkania prowadząca zastosuje odpowiednio dobrane metody relaksacyjne, oraz medytacje dynamiczne, dzięki czemu uruchomimy procesy Światła, umożliwiające nam na powrót do energii Źródła Życia.

Będziemy przechodzić przez doświadczenia na wszystkich trzech poziomach – materii, umysłu i ducha oraz integrować te poziomy pamięci.

Dzięki tym niezwykłym warsztatom będziemy starać się abyście odzyskali spokój w doświadczeniu, które już minęło, jest teraz i dzieje się w tobie nadal. Poprzez zrozumienie, będziemy starali się pokierować swoją uwagą i uwolnić oddech. Żyć w akceptacji siebie samego.

Genetyka – Emocje – Myśli jako składowe życia: technika aktywnej i kreatywnej pracy z ciałem umysłem i emocjami. Praca techniką GEM sprawdza się doskonale w grupie.

Człowiek posiada trzy systemy dziedziczenia informacji, nawyków i schematów zachowania, a każdy z nich wpływa na pozostałe:

Genetyka: Dziedziczenie dorobku rodu po przodkach.

Emocje: Dziedziczenie przekonań i nawyków oraz schematów zachowań po ludziach, którzy towarzyszyli nam w dzieciństwie.

Myśli: Dziedziczymy własny dorobek duszy i umysłu z doświadczeń w tym życiu i poprzednich inkarnacji na planecie Ziemia i innych planetach.

Od świadomości, że istnieje ogromna krystaliczna siatka informacji i osobista matryca pamięci i że korzystamy z niej na zasadzie nawyków i schematów (tak jak korzystamy z programów komputerowych) rozpoczyna się możliwość uzdrowienia siebie z cudzych nawyków i powrotu do dziecięcej formy radości z życia.
Przeprowadzimy ćwiczenia wrażliwości kinetycznej.

*** UNIKALNY PROGRAM WARSZTATÓW ***
• Zapraszamy tych, którzy są ciekawi własnego planu lekcji na to życie i wszystkich, którzy szukają kluczy do zrozumienia motywacji i aspiracji działania.

• Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach warsztatowych, dzięki czemu każdy uczestnik otrzymuje wystarczająco uwagi i informacji.

• Nauczanie odbywa się w systemie zajęć dwudniowych, kursanci pracują na własnej dacie urodzenia, omawiamy wszystkie programy uczestników po kolei, bowiem najłatwiej uczą się państwo na własnym przykładzie i dlatego, że najtrudniej jest samemu pracować dla siebie – dlatego na początku nauki, to prowadząca pracuje dla Państwa.

• To spotkanie jest unikalnym warsztatem autorskim – pełnym ćwiczeń, sesji wizualizacyjnych i procesowych – nie są to typowe warsztaty numerologiczne. Warsztat ten powstał na podstawie kilkunastu lat pracy i doświadczeń duchowych Małgorzaty Brzozy.

*** INFORMACJE ORGANIZACYJNE ***

Miejsce: ul.Kochanowskiego 4, Poznań
Inwestycja: 500 pln / 2 dni (cena obejmuje warsztaty, materiały dydaktyczne, przerwy kawowe)

Liczba miejsc ograniczona – o zapisie na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY I PYTANIA: studio@joga-yam.pl

*** KONSULTACJE INDYWIDUALNE:***

Podczas konsultacji możecie Państwo zadawać dowolne pytania i poddawać analizie dowolną liczbę osób. To Państwo decydujecie ile czasu i jakich informacji potrzebujecie.
Inwestycja: 200 pln/h konsultacji. Możliwe jest wydłużenie konsultacji do 2h.

ZAPISY: studio@joga-yam.pl lub SMS 797-130-616

O Prowadzącej Małgorzacie Brzozie:
Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć
i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków(w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji – klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiegoNumerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron – Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.
Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.
Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.
Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.
Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny „Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę „Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”.
ZAPRASZAMY !

Data

28 Gru 2019 - 29 Gru 2019

Czas

10:00 - 17:00

Cena

500 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy