Taniec Intuicyjny – Medytacja w ruchu

TANIEC INTUICYJNY – PROWADZONA MEDYTACJA W RUCHU

Autorskie zajęcia podczas, których Twoja uwaga zostanie poprowadzona do Twojego wnętrza poprzez prowadzoną medytację w ruchu. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości ciała oraz pogłębienie uważności, jednocześnie wyzwalając od potrzeby kontrolowania ruchu i poruszania się po znanych już szlakach, pozwalając na odkrycie całkiem nowych. Do przemierzenia w dzikości, spokoju, delikatności, czy też ekstazie.

Ciało zawsze powie prawdę i wyrazi więcej niż słowa. Gdy tylko wsłuchasz się w jego głos oraz pozwolisz, by poruszało się w zgodzie ze swoimi potrzebami, usłyszysz to co uciszone, stłumione, czy wyparte. Taniec jest językiem duszy, który staje się najbardziej zrozumiały i elokwentny gdy nie myślisz, lecz czujesz. Na zajęciach tańca intuicyjnego zostaniesz poprowadzony podczas medytacji w ruchu do głębokiego wglądu w swoje ciało, jego dynamikę oraz czystą świadomość własnego istnienia. Podczas tego procesu przejdziesz przez rozmaite poziomy doświadczenia – łagodność, intensywność, chaos, dynamizm i spokój. Instrukcje podczas tańca pomogą Ci w uważnej, świadomej podróży poprzez własne ciało, jednocześnie rozwijając intuicję, pierwotny instynkt i pomagając w rozpoznaniu tego, co domaga się uwagi. Niech taniec na nowo zaprowadzi Cię do odkrycia siebie oraz własnej esencji ♥

Prowadzenie: Joanna Siemieńczuk

Ciało stanowi dla niej tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Sięga do technik wspierających uwalnianie od iluzji, pogłębianie poczucie jedności z innymi ludźmi oraz drogę do uzyskania balansu męskiej i żeńskiej energii.

Data

03 Lut 2019

Czas

17:00 - 18:30

Cena

30,00zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Siemieńczuk

Organizator

Joanna Siemieńczuk

0 Komentarzy