Sesje indywidualne z Dorotą Rozmus

Zapraszam na indywidualne sesje.
Sesje 1×1 to bardzo osobiste spotkanie Twoje ze mną, jak również Twoje z Aniołami, z Istotami Światła i z Twoją Wyższą Jaźnią.
MOGĘ POMOC CI W PROBLEMACH OSOBISTYCH, STRESIE, DEPRESJI, FIZYCZNYM CHRONICZNYM BÓLU, LĘKU. MOGĘ RÓWNIEŻ BYĆ TWOIM PRZEWODNIKIEM DUCHOWYM I POMÓC CI PODWYŻSZYĆ WIBRACJE, PRACOWAĆ Z CZAKRAMI, UCZYĆ CIĘ WIBRACJI DŹWIĘKU, POMÓC NA DRODZE ROZWOJU DUCHOWEGO.
Poszukujesz odpowiedzi na różne problemy i bóle, które odczuwasz?
Twoja istota duchowa i fizyczna nosi jednak w sobie wszystkie odpowiedzi. Tak, masz w sobie wszystko czego potrzebujesz. To co możemy razem zrobić jest obudzeniem w Tobie wiedzy umysłu i wiedzy energetycznej o tym, jak słuchać tych informacji, jak zaufać wszystkiemu co dowiadujesz się o sobie bez lęku i oceniania.
Często szukamy na zewnątrz siebie, ponieważ nosimy w sobie lęk przed samooceną. Boimy się poczuć i maskujemy umysłem to co boli, woliny nieprawdę lub “półprawdę”, która popłynie z zewnątrz, niż zrozumienie poprzez miłość do siebie, że wszystko jest w porządku … wszystko jest “porządkowaniem” wewnątrz .. powracaniem do bycia w zgodzie z każdą odpowiedzią, która się pojawia wewnątrz.
W tym Ci pomagam podczas naszych sesji. Pomagam Ci w uwolnieniu wszystkich dotychczasowych wierzeń, myśli i koncepcji. Pomagam Ci w zrozumieniu tego, co boli i uwolnieniu tego co ma odejść. Otaczam Cię miłością i zrozumieniem. Transformuje energetyczne supły za pomocą dźwięku.
Nie jesteś sam/sama w tych działaniach. Istnieje wokoło Ciebie wibracja, która cały czas wspiera Cię w rozumieniu i odkrywaniu prawd.
Cena sesji indywidualnej to 300 zł ale ze względu na Konwent obowiązuje zniżka i cena to 240 zł .
Możliwe są również konsultacje przez Skype
Zgłoszenia: 797-130-616 do Asi

Data

16 Sty 2019 - 18 Sty 2019

Czas

10:00 - 16:00

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań