relaks

Ayurweda Punygandha Wellness – Barbara Zimoch

Otwórz się na dobroczynne działanie masaży i zabiegów ayurwedyjskich proponowanych przez PUNYGANDHA WELLNESS wykorzystujących tylko naturalne oleje roślinne, esencje eteryczne, zioła i proszki ziołowe do pielęgnacji i uzdrawiania ciała, uspakajania umysłu i sprawiania zmysłom radości.

Regularne masaże i zabiegi odmładzają ciało, poprawiają przepływ płynów i eliminację toksyn, usuwają skutki stresu, relaksująco wpływają na umysł i zmysły. Pomagają otworzyć się na doświadczanie radości życia.

Terapie i masaże ayurwedyjskie to zabiegi stasowane w najstarszym systemie medycznym świata Ayurwedzie. Ayur – oznacza proces życia, Veda – to wiedza o jego prawidłowym przebiegu. Nauka ta postrzega człowieka jako jedność duszy, umysłu, zmysłów i ciała. Wskazuje, że człowiek jest częścią Natury i powinien umieć żyć w szczęśliwości w zgodzie z Prawami Natury.
Ayurweda odnosi się do prawidłowych i szkodliwych wzorów postępowania, wskazuje drogę do osiągnięcia zadowolenia i szczęścia oraz wyjaśnia przyczyny powstania nieszczęścia.

Stawia sobie dwa równorzędne cele:
 utrzymywanie zdrowia zdrowych poprzez właściwą dietę, masaże, ćwiczenia fizyczne i styl życia
 przywracanie właściwej harmonii poprzez eliminowanie szkodliwych nawyków i przyzwyczajeń, które wywołały zaburzenie organizmu.

Ogólne zasady obejmujące pragnących skorzystać z masażu:
 – należy zadbać o regularne wypróżnienia w ciągu dwóch dni przed masażem np. pijąc rano na pusty żołądek 2-3 kubki ciepłej wody z cytryną
 ostatni posiłek przed wykonaniem masażu całego ciała powinien być spożyty dwie godziny wcześniej, a w przypadku dużego posiłku trzy godziny wcześniej
 Przed planowanym zabiegiem warto zastosować wegetariańską dietę
 masażu nie wykonuje się kobietom podczas menstruacji, osobom z widocznymi ranami na skórze, silnym trądzikiem lub wrzodami na ciele, osobom pod wpływem alkoholu nawet wypitego dzień wcześniej
 nie wykonujemy masażu osobom z wysoką gorączką i z zaburzeniami psychicznymi
 masaż wykonujemy na czyste umyte ciało w tym włosy
 kobiety w ciąży, osoby z wysokim ciśnieniem, diabetycy tylko po wcześniejszej konsultacji
 po zabiegach należy się wyciszyć, nie wykonywać ciężkiej pracy, nie oglądać telewizji, odpocząć od komputera, telefonu komórkowego, radia i książek, unikać tłumów i głośnej muzyki. Zjeść lekkostrawny posiłek, posłuchać relaksującej muzyki, odpocząć.

Terapie i zabiegi wykonuje Barbara Zimoch – Konsultant Instytutu Jiva w Indiach. Tel. komórkowy 501 574 355.

Więcej informacji > -Wellness

Data

17 Sie 2020 - 21 Sie 2020

Czas

12:00 - 18:00

Cena

150-250 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Barbara Zimoch

Organizator

Barbara Zimoch
Telefon
+48 501 574 355
Email
barwyharmonii@gmail.com

0 Komentarzy